Publikoi videon ku i duken pjesët intime, Nusreti në telashe!

27/01/2021 - 17:09

Shefi i famshëm i kuzhinës Nusret Gokçe është në telashe.

Mësohet se pasi publikoi videon ku i dukeshin pjesët intime, Nusret po hetohet nga policia.

Mediat turke shkruajnë një ndjekës është ankuar dhe menjëherë pas këtij denoncimi kanë filluar hetimet.

Sipas akuzuesit, shpërndarja e një video të tillë tek 33 milionë ndjekës është “Shkelje e moralit njerëzor”.

Në videon e publikuar shfaqet Nusret teksa hidhet në shtrat dhe i duken pjesët intime.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Gjatë intervistës ekskluzive me Oprah Winfrey, Meghan Markle rrëfeu si kurrë më parë për gjithë momentet e errëta që i është dashur të ka

Moderatorja e njohur Fjoralba Ponari ka zbuluar se do të marrë drejtimin e “Portokalli” për këtë sezon të ri.

Moderatori i njohur Blendi Fevziu ka rrëfyer marrëdhënien e tij me fëmijët, po veçanërisht me vajzën e vogël. Ai ka zbuluar edhe "sherret

56-vjeçari Nicolas Cage është martuar për herë të pestë, këtë herë me të dashurën 26-vjeçare Riko Shibata në një ceremoni të vogël në Las

Këngëtari Shpat Kasapi dhe partnerja e tij, Selvije Jao kanë celebruar dashurinë e tyre me martesë.

Aktori i mirënjohur shqiptar, Behar Mera do të jetë zyrtarisht pjesë e emisionit të humorit, "Klanifornia". 

Adele është divorcuar nga ish-bashkëshorti i saj Simon Konecki pas dy vitesh negociata.

Reperi i njohur, Mozzik është një nga më të paguarit në tregun muzikor shqiptar.

Romain Gavras ka konfirmuar ndarjen nga Rita Ora pas disa muajsh lidhjeje.