Reagimi i gjyshit të Ledrit kur merr vesh që do bëhet stërgjysh është i paparë! (FOTO)

30/11/2020 - 14:53

Partnerja e Ledri Vulës, Sara Hoxha e cila është në fund të pritjes së ëmbël ka bërë një mini-intervistë me ndjekësit në Instagram ku ka treguar disa të pathëna në lidhje me shtatzëninë.

Ajo ka treguar se kur mori vesh se ishte shtatzënë ishte larg Ledrit dhe ia dha lajmin përmes telefonit.

"Jo ashtu siç kam menduar gjithmonë që do ndodhte. Isha në Gjermani kur e kam marr vesh dhe më duhet t’ia tregoja ndërmjet telefonit me kamera," shkruan ajo, ndërsa në një story tjetër zbulon se ka ndejtur dy muaj larg nga Ledri pasi e mori vesh që ishte shtatzënë, për shkak të Covid-19.

Ajo që i ka bërë habit të gjithëve është reagimi i gjyshit të Ledrit kur mori vesh që Sara është shtatzënë. Kjo e fundit ka ndarë një video në Instastory ku tregon se gjyshi ka thyer pjata nga gëzimi. 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Aktorja e famshme, Ellen Page nuk është më femër. Në dhjetorin e kaluar, Page shokoi fansat me deklaratën e saj, duke zbuluar se në fakt 

Në mediat e huaja, janë publikuar fotot e para, që tregojnë ngjashmërinë e jashtëzakonshme të Kristen Stewart me Lady Dianën, në filmin e

Mirupafshim për të gjitha mediat sociale, Pamela Anderson nuk mund të durojë më.

Shefi i famshëm i kuzhinës Nusret Gokçe është në telashe.

Ndalimi i organizimit të dasmave dhe koncerteve për shkak të përhapjes së Covid-19 ka penalizuar mjaft artistë në vendin tonë.

Këngëtarja e njohur, Çiljeta Xhilaga nuk ka marrë pjesë në emisionin ku ishte e ftuar mëngjesin e sotëm, për shkak se babai i saj ndodhej

Në përvjetorin e parë të vdekjes së tyre, Vanessa Bryant, ka kujtuar përmes një letre vajzën e saj Gianna dhe bashkëshortin Kobe.

Reperi Gold Ag e ka treguar gjithmonë me krenari dashurinë për atdheun dhe prej vitesh gëzon nënshtetësinë shqiptare.

Në inaugurimin e Presidentit Joe Biden, Lady Gaga ishte e shoqëruar nga i dashuri i saj, Michael Polansky.

Gazetarja Rudina Demneri, e njohur nga të gjithë si Paloma, ka rrëfyer sot në emisionin e mëngjesit në Top Channel, "Wake Up" disa prej r