Renato Mekolli feston sot ditëlindjen, e dini sa vjeç mbush?

19/11/2019 - 11:04

Shefi i njohur i kuzhinës, Renato Mekolli sot feston ditëlindjen e tij.

Ndaj ai ka vendosur të hapë komentet për ndjekësit në Instagram, duke i lejuar ata t’a urojnë për ditëlindje.

Shefi i kuzhinës publikoi një foto duke buzëqeshur ndërsa tregon se sot mbush plot 37 vjeç.

"37 Vjeç 19/11/1982

Faleminderit familjen time dhe ty o zot për çdo gjë në jetën time! Kam gjithçka kam dashur në këtë jetë,çfarë nuk kam akoma nuk e kam dashur shumë fort (Hera e fundit që them sa vjeç jam, nga ky moment jam vetëm 30 vjeç).

E di që më doni prandaj dhe komentet i keni të hapura sot", shkruan Renato.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Pak kohë më parë Robert Berisha habiti të gjithë kur me anë të një postimi në rrjetet sociale njoftonte se ai dhe Nora ishin ndarë.

Këngëtarja Rovena Dilo mori pjesë këtë vit në “Festivalin e Këngës Magjike” në një bashkëpunim me Hit Man dhe Rolla.

Këngëtari italian Al Bano Carrisi ditën e sotme ka humbur nënën në moshën 96-vjeçare.

Ka ndërruar jetë në moshën 61-vjeçare, ylli i pop-it, Marie Fredriksson.

Të tjera detaje zbardhen nga vdekja e parakohshme e reperit amerikan, Juice Wrld i cili është ndarë nga jeta të dielën në moshën 21-vjeça

Këngëtarja suedeze, Marie Fredriksson, vokalistja e grupit Roxette, ka humbur jetën në moshën 61-vjeçare pas një lufte të gjatë me sëmund

Mbrëmjen e kaluar në emisionin “NIN” ishte e ftuar aktorja Adriana Matoshi, e cila tregoi detaje për jetën e saj profesionale, suksesin d

Nora dhe Era Istrefi kanë vendosur të organizojnë një koncert në Tiranë, fitimet e të cilit do t’i dhurojnë për personat e prekur nga tër

Këngëtari Robert Berisha ishte i ftuar në emisionin “Ftesë në pesë” me Bieta Sulon, ku ka folur edhe njëherë për divorcin e tij nga Nora,

Besa Kokëdhima, ishte artisja e cila hoqi dorë nga pjesëmarrja në festivalin e “Këngës Magjike” me arsyetimin se nuk mundte të këndonte p