Reperi Gold Ag prezanton për herë të parë bashkëshorten e tij simpatike

25/05/2020 - 11:34

Pak kohë më parë, reperi Gold Ag i dha fund beqarisë me një ceremoni shumë të thjeshtë dhe private.

Me rastin e Fiter Bajramait ai ka vendosur të prezantojë bashkëshorten e tij simpatike.

Reperi ka postuar një foto në Instagram ku shkruan: Urime nga ne.

Gold Ag është përpjekur që ta mbajë sa më larg vëmendjes së mediave jetën e tij private.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Aktori i Hollywood Johnny Depp ka marrë hak sot në mbyllje të seancës së katërt të gjyqit duke thënë se ish-gruaja e tij pinte dy shishe

Pas shumë vitesh në ekranin e Top Channel, duket se moderatorja e programit "Portokalli", Xhemi Shehu ka dhënë dorëheqjen.

Me një foto nga momentet e tyre romantike, Sara Hoxha i ka dedikuar një urim të ëmbël partnerit të saj, Ledri Vula i cili sot feston ditë

Prej disa kohësh, aktorët e njohur Chris Evans dhe Lily James janë përfolur për një lidhje të mundshme.

Pasi ka shpallur kandidaturën e tij si president i SHBA, Kanye West ka dhënë një intervistë për "Forbs".

Aktori i famshëm hollivudian, Tom Hanks e krahasoi koronavirusin me Luftën e Dytë Botërore.

Prej disa kohësh, është përfolur se reperi Stresi dhe Keisi i kanë dhënë fund martesës së tyre, por mesa duket nuk është e vërtetë.

Këngëtarja shqiptare nga Kosova, Adelina Thaçi ka rezultuar pozitive me koronavirus.