Reperi i njohur bën tatuazh në nder të Kobe Bryant

13/02/2020 - 11:16

Reperi The Game ka vendosur që të kujtojë përgjithmonë legjendën e basketbollit Kobe Bryant, duke bërë një tatuazh domethënës.

Ai ka gdhendur në fytyrë numrin 8 të bluzës së Kobe Bryant, të cilin ai e ka mbajtur në fillimet e karrierës.

Reperi 40-vjeçar, emri i vërtetë i të cilit është Jayceon Terrell Taylor, ka ndarë me ndjekësit e tij foto të tatuazhit, në nder të legjendës së basketbollit që humbi jetën më 26 janar së bashku me të bijën dhe 8 persona të tjerë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ribashkimi i Jonida Maliqit me Romeon ka qenë padyshim lajmi i këtyrë ditëve karantine.

Gjatë kësaj periudhe izolimi, Rita Ora ka qëndruar në një vilë me qira, në periferi të Londrës.

Britney Spears kaloi dy javë në izolim të plotë, pas urdhërit të ish-burrit të saj Kevin Federline.

Sardi Shehu ose i njohur ndryshe si Dj Sardi, së fundmi është komentuar së tepërmi për një lidhje të mundshme. 

Aktori i humorit, Flrojan Binaj ka dalë kundër rregullave të kryeministrit Edi Rama, të cilat sipas tij nuk do lejojnë përhapjen e korona

Këngëtarja Era Istrefi dhe britaniku Julian Perreta janë përfolur për një lidhje me njëri-tjetrin, duke qenë se shiheshin shpesh së bashk

Pak kohë më parë, reperi Gold Ag i dha fund beqarisë me një ceremoni shumë të thjeshtë dhe private.

Modelja e fitness-it Dorina Mema ishte e ftuar në emisionin "E Diell" në Top Channel.

Aktori i famshëm Kevin Hart është kthyer pas në kohë për të zbardhur dritë mbi tradhëtinë që i bëri bashkëshortes në vitin 2017.