Reperi shqiptar do të bëhet baba për herë të parë, s'e tregon gjininë e bebit për një arsye të veçantë

27/09/2020 - 16:45

Reperi shqiptar, Arian Gushi i njohur me emrin e artit, Gold Ag ka pranuar se ai dhe bashkëshortja e tij, të cilët u kurorëzuan në martesë pak muaj më parë, së shpejti do të bëhen prindër.

Në një intervistë për “Prive” Ariani ka treguar se gruaja e tij është në muajin e shtatë të shtatzënisë dhe për dy muaj foshnja pritet të vijë në jetë, ndërsa nuk e tregoi gjininë e bebit për një arsye të veçantë.

“Gjithkush që më do e di që gëzohet, por nuk gëzohet gjithkush që më njeh”, kjo është arsyeja pse Gold Ag nuk pranoi që përpara kamerës ta tregonte gjininë e foshnjës, për të cilin tha se do e edukojë me frymë fetare, pasi edhe ai aty e gjen qetësinë shpirtërore.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtarja e njohur, Beyonce ka pozuar për numrin e muajit dhjetor të “British Vogue”.

Princ Leka dhe Elia Zaharia u bënë u bënë prindër të një vajze më 22 tetor, të cilën vendosën ta quajnë Geraldina.

Aktorja e njohur hollivudiane, Scarlett Johansson është martuar në fshehtësi me të fejuarin e saj Colin Jost.

Kim Kardashian, mbushi 40-vjeç disa ditë më parë, ndërsa festa e saj ishte kryefjala e të gjitha mediave.

Xhevdet Ferri u nda nga jeta në moshën 59-vjeçare më 16 janar të këtij viti.

Legjenda e muzikës, Elton John teksa ka folur në një videolive me këngëtaren me origjinë shqiptare, Dua Lipa, e ka komplimentuar atë publ

Dhjetë ditë më parë, moderatorja Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj  u bënë prindër të një djali të cilin e pagëzuan me emrin Die

Nuk është thashethem, ka një njeri të ri në jetën e Adele.

Gwen Stefani i ka thënë “Po” propozimit për martesë të Blake Shelton, pas 5 vitesh së bashku.

Aktori i njohur i humorit, Agron Llakaj ka zbuluar ditën e sotme se ai dhe bashkëshortja e tij, Konstandina më në fund e kanë fituar bete