Rihanna flet për veshjen e saj në “Met Gala”: Kisha frikë aq shumë sa të dilja nga ajo makinë…

31/07/2020 - 13:02

Këngëtarja e famshme, Rihanna ka realizuar së fundmi një intervistë për “Access Hollywood”, ku promovoi linjën e saj të re “Fenty Skin”.

Ylli i muzikës pop foli edhe për paraqitjen e saj në “Met Gala 2015”, ku u cilësua si një nga personazhet me veshjen më të mirë.

32-vjeçarja parakaloi në tapetin e kuq, me një fustan të verdhë të dizejnuar nga stilisti kinez, Guo Pei, por për këngëtaren nuk paska qenë aq e lehtë sa e kemi menduar ne.

"Mbaj mend që kisha frikë aq shumë sa të dilja nga ajo makinë sepse ndjehesha si një klloun. Njerëzit do të qeshnin me mua.", ka thënë Rihanna, veshja e të cilë asokohe u komentua shumë në rrjetet sociale, si dhe u shndërrua në meme

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zbuluar në një shkrim të publikuar në "New York Times" se ka kaluar një abort të vështirë në muajin ko

Almeda Abazi Sayisman dhe bashkëshorti i saj, Tolgahan Sayisman do të bëhen prindër për herë të dytë.

Aktori i njohur amerikan, Ben Affleck dhe e dashura e tij, Ana de Armas u panë duke shkëmbyer puthje në xhirimet e filmit të tyre erotik,

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa shkëlqeu mbremjen e ndarjes së çmimeve në “American Music Awards”.

Beyoncé, Taylor Swift dhe Dua Lipa dominojnë nominimet për 63-vjetorin e çmimeve më të rëndësishme të muzikës botërore Grammy.

Të gjithë sytë ishin nga Jennifer Lopez gjatë mbrëmjes së American Music Awards që u zhvillua në Los Angeles.

Moderatorja Arbana Osmani ishte një ndër të ftuarit VIP të ditëlindjes së Bes Kallakut, që u gjobit për mosrespektim të masave antiCovid.

Justin Bieber u ka kërkuar mediave të bëjnë zgjedhje më të mira në fotot që publikojnë prej tij, pasi ai është lodhur të duket i sëmurë n

Vëllai i Princeshë Diana-s, Charles Spencer nuk është aspak dakord me ngjarjet e serialit të famshëm "The Crown" që ka nisur tashmë në Ne

Agnesa Vuthaj është një nga modelet më të ëmbla të showbizit shqiptar. Ajo ka spikatur gjithmonë për stilin e veçantë të veshjes.