Rihanna pozon me të brendshme festive (FOTO)

02/12/2020 - 22:12

Këngëtarja e njohur, Rihanna i ka lënë të gjithë pa fjalë me fotot e fundit ku ka pozuar me të brendshme festive.

Këngëtarja ka preferuar blunë dhe të bardhën.

“Savage x Fenty” ka postuar fotografi të Rihannës në të brendshme seksi festive.

E ulur në majë të një slite, me një qilim prej lëkure deleje dhe pemën e Krishtlindjes anash Rihanna duket si mbretëreshë akulli.

Rihanna kombinoi të brendshmet me një xhaketë të bardhë e çorapet e gjata deri në kofshë dhe një palë taka ngjyrë argjendi.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtarja Lady Gaga e cila këndoi himnin kombëtar shoqëruar nga banda e marinës amerikane në inagurimin e Joe Biden si president i SHBA

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali një vit më parë u bë nënë për herë të dytë.

Rihanna shquhet për stilin e saj të veçantë për të cilin duket se nuk kursen aspak. Këngëtarja e famshme është fotografuar mbrëmë në New

Këngëtari i njohur, Robbie Williams ka rezultuar pozitiv me koronavirus.

Fifi i bëri të gjithë lëmsh me deklaratat për “Stracciatella-n” e saj.

Këngëtarja e njohur Dua Lipa ka treguar gjithmonë se sa e lidhur është me vendin e saj të lindjes dhe së fundmi i ka bërë thirrje të gjit

Prej muajsh, aktorja durrsake Olta Gixhari është zhvendosur në Spanjë për të jetuar me bashkëshortin e saj, të cilin ende nuk e ka zbulua

Harry Brant, një model dhe djali i koleksionuesit të artit bashkëkohor Peter Brant dhe gruas së tij, supermodeles Stephanie Seymour, ka v

Alex Rodriguez është gati të martohet me JLo sa më parë të jetë e mundur.

Ditën e djeshme në shumë media online qarkulloi me shpejtësi lajmi se Çiljeta Xhilaga ishte larguar nga Partia Demokratike pasi ishte zhg