Rihanna shfaqet pa asnjë pikë makiazhi në fytyrë (FOTO)

26/11/2020 - 19:00

Ajo është një nga këngëtaret më të pëlqyera në botë. Është fjala për Rihanna-n, e cila edhe pse i është larguar paksa tregut muzikor, ajo mbetet një nga të preferuarat për publikun.

Rihanna është vlerësuar gjithmonë nga fansat për zërin e saj të ëmbël, por edhe format fizike, të cilat shpesh i nxjerr në pah.

Kujtojmë se kohët e fundit Rihanna  është fokusuar botës së biznesit, duke mos publikuar projekte të reja muzikore, edhe pse ka paralajmëruar disa herë rikthimin.

Së fundmi, këngëtarja ka ndarë një foto me ndjekësit, ku shfaqet pa asnjë “grimcë” grimi në fytyrë. Duhet pranuar, edhe në këto kushte këngëtarja e famshme ka një pamje për t’u pasur zili.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtarja Lady Gaga e cila këndoi himnin kombëtar shoqëruar nga banda e marinës amerikane në inagurimin e Joe Biden si president i SHBA

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali një vit më parë u bë nënë për herë të dytë.

Rihanna shquhet për stilin e saj të veçantë për të cilin duket se nuk kursen aspak. Këngëtarja e famshme është fotografuar mbrëmë në New

Këngëtari i njohur, Robbie Williams ka rezultuar pozitiv me koronavirus.

Fifi i bëri të gjithë lëmsh me deklaratat për “Stracciatella-n” e saj.

Këngëtarja e njohur Dua Lipa ka treguar gjithmonë se sa e lidhur është me vendin e saj të lindjes dhe së fundmi i ka bërë thirrje të gjit

Prej muajsh, aktorja durrsake Olta Gixhari është zhvendosur në Spanjë për të jetuar me bashkëshortin e saj, të cilin ende nuk e ka zbulua

Harry Brant, një model dhe djali i koleksionuesit të artit bashkëkohor Peter Brant dhe gruas së tij, supermodeles Stephanie Seymour, ka v

Alex Rodriguez është gati të martohet me JLo sa më parë të jetë e mundur.

Ditën e djeshme në shumë media online qarkulloi me shpejtësi lajmi se Çiljeta Xhilaga ishte larguar nga Partia Demokratike pasi ishte zhg