Rikthehen Friends-at

13/11/2019 - 22:10

Seriali i famshëm televiziv “Friends” duket se do të rikthehet 25 vite, pasi u shfaq për herë të parë në televizion, duke plotësuar kështu lutjet dhe dëshirën e miliona fansave.

Sipas “The Hollywood Reporter” Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, David Schwimmer, Matthew Perry dhe Matt LeBlanc po bisedojnë për të sjellë një speciale të “Friends”.

Shpresat për një ribashkim të tyre lindën pasi Jennifer Aniston hapi profil në Instagram dhe postoi si foto të parë një “selfie” së bashku me 5 aktorët e tjerë. Më pas e ftuar në programin e Ellen DeGeneres, “Ellen Show” u shpreh se: “Ne do donim të bënim diçka, por nuk e dimë ende konkretisht se çfarë, por po provojmë diçka të gjithë, po punojmë të gjithë për diçka”,-ka përfunduar ajo.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali është bërë nënë për herë të dytë.

Padyshim që ndarja e aktores Rudina Dembacaj nga bashkëshorti i saj, Aleksi, ishte një ndër lajmet rozë që bëri xhiron e mediave, ashtu s

Juristja e njohur, Eni Çobani ka zgjedhur një mënyrë shumë romantike për t'i uruar ditëlindjen bashkëshortit të saj.

Largimi i Meghan Markle nga Pallati Mbretëror i Mbretërisë së Bashkuar, ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave botërore gjatë ditëve t

Luana Vjollca ka vendosur të heqë dorë nga VIP-at dhe po përgatitet për një projekt të ri televiziv me çifte të panjohura, që e ka realiz

Ish-gruaja e bossit rus të Chelsea-s, Roman Abramovich, Dasha Zhukova është martuar me bilionerin grek, Stavros Niarchos.

Tuna dhe Patrisi janë një nga çiftet më të përfolura të showbizit shqiptar.

Këngëtarja Era Rusi ishte e ftuar këtë të shtunë në emisionin "Mos i fol Shoferit" në RTV Ora.

Reperja Loredana Zefi, e cila përflitet për një histori të re dashurie me producentin gjerman, Maclud pas ndarjes nga Mozzik, publikoi kë

Një ditë më parë, në media qarkulloi lajmi se këngëtarja e njohur, Rihanna është ndarë nga i dashuri i saj miliarder, Hassan Jameel pas t