Rita Ora “djeg” Instagramin! (FOTO)

13/08/2020 - 22:32

Jo vetëm në këngë, Rita Ora fiton një vëmendje të madhe dhe me fotot që poston në rrjete sociale.

Në foton e fundit të publikuar, këngëtarja me origjinë shqiptare, shfaqet e veshur me një fustan të zi poshtë së cilës i shihen bikini fare të holla. Veç veshjes sensuale në fokus Rita ka vendosur një plan të madh buzëqeshjeje.

“Ndonjëherë thjesht duhet të qeshësh”, shkroi këngëtarja krahas fotos së publikuar.

Sakaq, kujtojmë që Rita ditë më parë ka qenë duke shijuar pushimet në Ibizia, në shoqërinë e partnerit të saj Romain Gravas, me të cilin ka ndarë momente të shumta intimiteti.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Në një intervistë për emisionin "Top Story", aktori i humorit Florjan Binaj ka rrëfyer edhe një herë periudhën e infektimit me Covid-19 n

Modelja Xhesika Berberi do të jetë një nga prezantueset e spektaklit më të madh të bukurisë në vend “Miss Universe Albania”, përkrah Alau

Të gjithë mund ta njohim këngëtaren Eranda Libohova me zërin e saj të mrekullueshëm, por pak persona mund ta dinë fobinë e saj.

Artisti me origjinë shqiptare, Gashi, ka një stil të veçantë jo vetëm në muzikë, por edhe në veshje.

Aktorja e njohur Ema Andrea, ka ndarë me ndjekësit e saj në "Facebook" momentin kur dikush i ka telefonuar me numër privat nga spitali “S

Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa, do të jetë pjese e albumit më të ri të Miley Cyrus i cili do të titullohet “She is Miley Cyrus”.

Reperi i njohur shqiptar, Ledri Vula dhe partnerja e tij, Sara Hoxha shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të parë.

Ava Max është gati për publikimin e albumit “Heaven and Hell” dhe për të njohur fansat pak më shumë me atë çka pritet të sjellë me realiz

Pas 3 vitesh martesë, reperja e njohur, Cardi B ka vendosur të ndahet nga bashkëshorti i saj Offset.

Këngëtari i njohur shqiptar, Sabri Fejzullahu feston sot ditëlindjen e tij të 73-të.