Rita Ora kapet mat me regjisorin, nuk ka më dyshime që janë bashkë

16/05/2021 - 19:10

Nuk ka më dyshime, Rita Ora dhe regjisori i famshëm Taika Waititi janë bashkë. Ata janë shfaqur për herë të parë si çift në Sydnei, Australi, ku janë fotografuar duke dalë nga shtëpia e 45-vjeçarit në plazh. Ata duken shumë të afërt me njëri-tjetrin teksa shijojnë një shëtitje. Mediat e huaja shkruajnë se dy artistët janë në lidhje prej më shumë se një muaji, ndërsa këngëtarja shqiptare ndodhet në Sydney për shkak të “The Voice”.

Spekulimet rreth tyre kanë kohë që qarkullojnë. Ishte vetë Rita ajo që nxiti zërat për lidhje, pasi publikoi në rrjete sociale një foto me regjisorin, ku dukeshin shumë të afërt me njëri-tjetrin. Më pas, u fotografuan teksa drekonte bashkë me personazhe të tjerë të famshëm në Sydney. E ndonëse vetë nuk kanë konfirmuar asgjë pas këtyre fotove nuk ka më dyshime që janë bashkë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Moderatorja Roza Lati ka qenë e ftuar ditën e djeshme në emsionin "Ftesë në 5" me Bieta Sulon, por gjërat nuk kanë shkuar mirë gjatë inte

Aktori i njohur turk dhe shumë i dashur për publikun shqiptar, Kivanç Tatlitug do të bëhet së shpejti baba.

Kim Kardashian ka shpjeguar arsyen pse u divorcua nga Kanye West.

Modelja Irina Shayk dhe reperi Kanye West nuk e kanë konfirmuar ende romancën e tyre, por fotot e shkrepura nga paparaci kanë zbuluar gji

Ermal Meta ka shënuar një tjetër super sukses dhe s’mund të na bënte më krenarë.

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck duket se e kanë çuar lidhjen e tyre në një tjetër nivel, pasi ditët e fundit kanë vendosur të jetojnë së b

Këngëtari i dashur për publikun, Shpat Kasapi ka kurorëzuar në martesë dashurinë e tij me të fejuarën, Selvije Jao.

Kohët e fundit është përfolur në media se Olti nuk u zgjodh opinionist në "Big Brother" pasi ka patur një konflikt mes tij dhe Arbanës.

Megjithëse pa përfunduar ende divorcin nga gruaja e tij e gjashtë vjetëve Kim Kardashian, reperi Kanye West është fotografuar me supermod

Këngët e Dua Lipas kryesojnë listën e më të dëgjuarave në radion dhe televizionin britanik për vitin 2020, falë albumit të saj fitues të