Rita Ora shfaqet super seksi në oborrin e shtëpisë

27/05/2020 - 18:21

Gjatë kësaj periudhe izolimi, Rita Ora ka qëndruar në një vilë me qira, në periferi të Londrës.

Këngëtarja e famshme ka postuar shpesh foto nga oborri i madh, duke treguar se po kalon bukur në natyrë.

Por nuk ka lënë pas as fotot provokuese. E kështu ka ndodhur edhe së fundmi, teksa ka postuar në “Instastory” një foto ku shfaqej me bikini teksa merrte rreze dielli në oborrin e shtëpisë së saj.

Si edhe shumë artistë të tjerë edhe Rita ka pezulluar aktivitetet e saj muzikore për shkak të pandemisë, që nga kënga ‘How to be lonely’ ajo nuk ka publikuar ndonjë projekt tjetër.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Aktori i mirënjohur Koço Devole luajti në filmin “Dy gisht mjaltë” përkrah Elvana Gjatës, ku ishte në rolin e babait të saj, ka rrëfyer p

Aktori i Broadway, Nick Cordero ka humbur jetën për shkak të koronavirusit në moshën 41-vjeçare. Ai qëndroi rreth një muaj në kujdes inte

Këngëtarja e njohur, Rozana Radi feston sot ditën e lindjes.

Moderatorja dhe aktorja Rudina Dembacaj festoi një ditë më parë 33-vjetorin. Ajo është surprizuar nga partneri i saj Mark Frroku dhe ish-

Khloe Kardashian “ka thyer” heshtjen për fejesën e aluduar me Tristian Thompson, dhe është po aq konfuze sa të gjithë të tjerët!

Trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha ka treguar prej kohësh se shpesh vuan nga ankthi.

Reperi Kanye West ka shpallur kandidaturën e tij për t’u bërë presidenti i ardhshëm i Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Këngëtarja dhe modelja Afërdita Dreshaj ka udhëtuar së bashku me bashkëshortin e saj drejt Miamit për të festuar përvjetorin e dytë të ma

E zhvendosur në Spanjë ku është duke jetuar me partnerin e saj, aktorja Olta Gixhari po i shijon në maksimum ditët e shtatzënisë.

Pas ndarjes nga Kejsi reperi nis historinë e dashurisë, kush është biondja që i ka rrëmbyer zemrën – Stresi prej kohësh ka qenë në qendër