Robert Berisha dhe Xhesika rikthehen sërish bashkë? Kapen mat në një karburant në Shqipëri

09/08/2020 - 18:33

Disa kohë më parë, modelja Xhesika Kadiu përmes një postimi në “Instagram”, ka treguar se ka qenë në një lidhje dashurie me Robert Berishën, por për shumë arsye ata u ndanë. Ajo ishte e lënduar dhe shpresonte për një rikthim, duke shprehur se e do shumë. “Të dua sot dhe përgjithmonë, shkruante ajo ndër të tjera.

Mesa duket dyshja nuk i paska dhënë fund marrëdhënies së tyre. Nuk dihet nëse ata janë në një lidhje dashurie apo thjesht miq të mirë, por “Prive.al”, ka siguruar një foto të çiftit, në një pikë karburanti në Shqipëri.

Xhesika ka vetëm pak ditë që është kthyer nga New York. Ajo ka publikuar në “Instastory” një foto me shoqen e saj Rina dhe shihet me të njëjtën veshje nga takimi me Robertin.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtarja e njohur Arilena Ara po shënon një tjetër arritje në karrierën e saj, duke u bërë pjesë e botës së modës.

Tani është zyrtare. Tom Cruise do të jetë protagonist në filmin e parë që do të realizohet në hapësirë.

Matthew Koma ka bërë diçka të pazakontë për të shprehur dashurinë për bashkëshorten e tij Hilary Duff.

Bebe Rexha është një ndër këngëtaret me prejardhje shqiptare që gëzon famë në gjithë botën.

Pritjes së ëmbël i ka ardhur fundi për supermodelen Gigi Hadid.

23 shtatori është shndërruar në ditë zie për Getoar Selimin.

Aktorja italiane Sophia Loren iu është rikthyer aktrimit pas 11 vitesh shkëputje nga bota e kinematografisë. Ikona e filmave luan në dram

Aktori komedian Jim Carrey, i cili ka argëtuar të gjithë botën me aftësitë e tij gazmore të aktrimit,  do të jetë protagonist i “Saturday

Të shumta janë rastet kur artistët shqiptarë në tërësi kritikohen për ndërhyrjet apo operacionet plastike.

Aktorja e famshme turke Meryem Uzerli pak kohë më parë njoftoi se do bëhej nënë për herë të dytë. Ylli i kinematografisë turke zbuloi se