Robert De Niro ndërpret xhirimet e filmit për shkak të dëmtimit të këmbës

16/05/2021 - 21:47

Fituesi i dyfishtë i Oskarit Robert De Niro ka kaluar javët e fundit duke filmuar filmin e ri "Killers of The Flower Moon"  ku plagosi këmbën disa ditë më parë dhe u detyrua të largohej nga xhirimi, shkruan People.

77-vjeçari i famshëm dëmtoi këmbën në xhirimet e filmit të ri të Martin Scorsese, kur u përpoq të bënte një hap pak më të madh.

Ai ka "shqyer " muskulin e kofshës.

"Unë rashë ndërsa përpiqesha të kaloja një objekt të caktuar. Dhimbja ishte e pabesueshme dhe unë shkova në spital menjëherë. Por gjëra të tilla ndodhin, veçanërisht nëse jeni më i vjetër", aktori i tha IndieWire.

Ai shtoi se ai beson se dëmtimi nuk do të ndikojë në rolin e tij si William Hale: "Karakteri im patjetër që rri shumicën e kohës, nuk lëviz shumë. Kur të kthehem të filmoj këmbët e mia do ta mbaj atë në një pozicion dhe le të shërohet ngadalë ".

Prodhuesit e filmit thanë se dëmtimi i De Niro nuk do të ndikojë në xhirimet e filmit, sepse aktori nuk ka asnjë detyrim në xhirime deri në fund të këtij muaji.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Babai i Ledrit, Agroni feston sot ditëlindjen dhe nuk kishin si të mungonin urimet e veçanta nga bashkëshortja e tij Xheraldina dhe nga L

Moderatorja Roza Lati ka qenë e ftuar ditën e djeshme në emsionin "Ftesë në 5" me Bieta Sulon, por gjërat nuk kanë shkuar mirë gjatë inte

Aktori i njohur turk dhe shumë i dashur për publikun shqiptar, Kivanç Tatlitug do të bëhet së shpejti baba.

Kim Kardashian ka shpjeguar arsyen pse u divorcua nga Kanye West.

Modelja Irina Shayk dhe reperi Kanye West nuk e kanë konfirmuar ende romancën e tyre, por fotot e shkrepura nga paparaci kanë zbuluar gji

Ermal Meta ka shënuar një tjetër super sukses dhe s’mund të na bënte më krenarë.

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck duket se e kanë çuar lidhjen e tyre në një tjetër nivel, pasi ditët e fundit kanë vendosur të jetojnë së b

Këngëtari i dashur për publikun, Shpat Kasapi ka kurorëzuar në martesë dashurinë e tij me të fejuarën, Selvije Jao.

Kohët e fundit është përfolur në media se Olti nuk u zgjodh opinionist në "Big Brother" pasi ka patur një konflikt mes tij dhe Arbanës.

Megjithëse pa përfunduar ende divorcin nga gruaja e tij e gjashtë vjetëve Kim Kardashian, reperi Kanye West është fotografuar me supermod