Roberti publikon foton me vajzën, por vëmendjen e merr komenti i Norës

28/09/2020 - 11:51

Nora Istrefi dhe Robert Berisha janë dy prej emrave më të përfolur në mediat rozë.

Ata para një viti i dhanë fund lidhjes dhe martesës së tyre disa-vjeçare.

Mirëpo, edhe pas ndarjes, çifti vazhdojnë të kenë raporte të mira me njëri-tjetrin pasi janë edhe prindër të një vajze.

Së fundmi, Roberti ka postuar një foto me vajzën e tyre, Renee, e sigurisht nuk mungoi komenti i Norës.

“Renée ime e bukur”, ka shkruar ajo poshtë fotos.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtarja e njohur, Beyonce ka pozuar për numrin e muajit dhjetor të “British Vogue”.

Princ Leka dhe Elia Zaharia u bënë u bënë prindër të një vajze më 22 tetor, të cilën vendosën ta quajnë Geraldina.

Aktorja e njohur hollivudiane, Scarlett Johansson është martuar në fshehtësi me të fejuarin e saj Colin Jost.

Kim Kardashian, mbushi 40-vjeç disa ditë më parë, ndërsa festa e saj ishte kryefjala e të gjitha mediave.

Xhevdet Ferri u nda nga jeta në moshën 59-vjeçare më 16 janar të këtij viti.

Legjenda e muzikës, Elton John teksa ka folur në një videolive me këngëtaren me origjinë shqiptare, Dua Lipa, e ka komplimentuar atë publ

Dhjetë ditë më parë, moderatorja Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj  u bënë prindër të një djali të cilin e pagëzuan me emrin Die

Nuk është thashethem, ka një njeri të ri në jetën e Adele.

Gwen Stefani i ka thënë “Po” propozimit për martesë të Blake Shelton, pas 5 vitesh së bashku.

Aktori i njohur i humorit, Agron Llakaj ka zbuluar ditën e sotme se ai dhe bashkëshortja e tij, Konstandina më në fund e kanë fituar bete