Ronaldo hedh poshtë zërat e martesës së fshehtë

21/11/2019 - 16:18

Pas lajmeve që u përhapën ditën e fundit, të cilat thanë se ylli portugez i futbollit, Cristiano Ronaldo, ishte martuar fshehurazi me Georgina Rodriguez-in, sulmuesi i Juventusit i ka mohuar këto fjalë.

Burime shumë të afërta me sportistin e famshëm kanë thënë se këto janë thjesht lajme të rreme.

Fjalët për dasmën e fshehtë erdhën pak javë pasi Ronaldoja, i cili ka që në vitin 2016 i lidhur me Georgina-n, tha se ka në plan të martohet me bukuroshen, gjë që do të ishte dhe realizim i ëndrrës së mamasë së tij, Maria dolores dos Santos Aveiro.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Zemra e Selena Gomez u ndal herën e parë, kur ajo u takua me Jennifer Aniston.

Brad Pitt i fitoi të gjitha lavdërimet nga kritikët dhe audienca për rolin e tij në ‘Once upon a time in Hollywood’ të Quentin Tarantino 

Kohëve të fundit është përfolur për një marrëdhënie të mundshme midis Romeo Veshaj dhe Sara Kolamit, madje supozohej që ishin njohur në a

Teksa Stresi merret me muzikë në Shqipëri, Keisi vazhdon jetën e saj në Kanada, ku ndjek studimet e larta.

Loredana dhe Mozzik kanë qenë një ndër çiftet më të përfolur të kohëve të fundit.

Pasi solli në jetë djalin e saj Efehan në maj të 2019-ës, bukuroshja shqiptare Almeda Abazi iu përkushtua tërësisht të voglit, duke hequr

Balerina e njohur Klaudia Pepa ka publikuar në rrjete sociale foto në një vend me dëborë.

Këngëtarja Taylor Swift nuk do të performojë në “Grammy Awards”, pasi ka anuluar performancën surprizë në mesin e akuzave për seksizëm që

Në një intervistë për revistën italiane "Gente", moderatorja Alketa Vejsiu, e cila do të prezantojë në festivalin e Sanremos, ka rrëfyer

Këngëtari i njohur Bojken Lako ishte i ftuar në emisionin "Historia ime" një ditë më parë, ku ka bërë një rrëfim frymëzes për këdo që ësh