Ronela Hajati përgjigjet për marrëdhënien me Young Zerka: “Jemi shpirtra binjakë”

17/11/2019 - 09:08

Ronela Hajati dhe Young Zerka janë dy ndër personazhet më të dashur të publikut e që marrëdhënien e tyre nuk kanë dashur ta sqarojnë asnjëherë siç duhet.

Dy puntata më parë, në “Shiko Kush LUAN” Young Zerka bëri dy deklarata kontradiktore. Fillimisht këngëtari u përgjigj se shpirti binjak i tij është Ronela Hajati më pas në një tjetër lojë e konsideroi atë vetëm kolege.

Në këtë puntatë të “Shiko kush Luan” me anë të lojës ‘Ndaje ose Haje’, Ronela Hajati u pyet sërish për ta sqaruar një herë e mirë se çfarë është Young Zerka për të dhe ajo pa u menduar gjatë u përgjigj: “Shpirt binjak”. Tashmë nuk ka dyshime!

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Rihanna me sa duket është kthyer sërish një zonjushë beqare.

Mund të cilësohen pa frikë si çifti më i ndjekur për momentin.

Barku i rrumbullakosur i Klea Hutës në emisionin "Shiko kush luan", hodhi dyshimet e para se bukuroshja e ekranit është në pritje të ëmbë

Këngëtarja shqiptare me origjinë nga Kosova, Rita Ora ka reaguar pas rindërtimit të banesës së re të familjes Sala, e cila mbeti e pastre

Fundi i vitit që lamë pas, ishte i vështirë padyshim për të gjithë shqiptarët, pasi vendi u godit nga një tërmet tragjik.

Reperi Eminem ka surprizuar të gjithë fansat me lajmërimin e papritur të albumit të tij të ri.

Pas vendimit të papritur të Princit Harry dhe Meghan Markle për t’u larguar nga familja mbretërore, duket se plani tyre do prishet pasi K

Pak kohë më parë, Kastro Zizo bëri publik lajmin, se së shpejti do të bëhet baba për herë të tretë.

Kostoja e sigurisë për Princin Harry dhe Meghan Markle mund të shkojë deri në 10 milionë dollarë në vit, thotë një ekspert.