Rrëfehet Angela Martini: Njerka nuk më donte, babai s’më besonte

13/11/2019 - 10:00

Modelja e njohur, Angela Martini, ka shkruar një libër të quajtur “Dashuri, shpresë, dritë”. Ajo që nga mosha 10-vjeçare është shkëputur nga Shqipëria dhe fillimisht ka jetuar në Zvicër.

Angela Martini rrëfeu në “Opinion” në Tv Klan se njerka nuk e donte. Këtë gjë ajo e ka mbajtur të fshehtë për vite me radhë pasi edhe babai nuk e besonte.

“Njerka nuk më donte. Jo vetëm tek ngrohtësia, por mashtrimet, shpikjet. Babai nuk më besonte në fillim edhe atëherë unë e lashë këtë punë dhe e kam mbajtur sekret derisa jam bërë 18 vjeçe derisa ja tregova nënës sime”, tha Angela.

Angela ka treguar se lëvizja nga Shkodra për në Zvicër ka qenë një nga gjërat më të vështira që ka përjetuar në jetën e saj. 

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Del autopsia e vdekjes së aktores Naya Rivera, trupi i së cilës u gjet një ditë më parë në liqenin Piru.

Aktori i njohur i telenovela meksikane, Raymundo Capetillo ka humbur betejën me koronavirusin.

Motra e Cristiano Ronaldos, Elma Aveiro, fut në telashe familjen e CR7.

Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë një nga çiftet më të përfolura të momentit, për faktin se kanë luajtur me idenë që janë më shumë koleg

Olti Curri ka thënë dy fjalë për këngët e reja shqiptare që po publikohen këtë sezon vere!

Romanca mes këngëtares Jonida Maliqi dhe aktorit Romeo Veshaj është në qendër të vëmendjes së mediave rozë.

Jada Pinkett Smith ka pranuar që ka qenë e lidhur me këngëtarin August Alsina, ndërsa ishte e martuar me Will Smith.

Aktorja gjermano-turke Meryem Uzerli mori një famë të madhe me rolin e saj si “Hyrrem” në serialin “Sulejmani i madhërishëm”, serial hist

Ditën e djeshme këngëtari shumë i dashur për publikun Ledri Vula festoi ditëlindjen.