Rrëfehet ish-bashkëshorti: Pse Megan Fox i dha fund martesës 10-vjeçare

19/05/2020 - 22:21

Ish-bashkëshorti i Megan Fox-it, Brian Austin Green ka thyer heshtjen sa u takon zërave për ndarjen mes tyre, pas më shumë se 10 vitesh.

“Ndarja s’është diçka që ti e mendon kur vendos të martohesh”, tha ai, duke deklaruar se e para që kishte marrë vendimin ishte aktorja.

Më tej shtoi:

“Ajo tha se gjatë kohës që kishte punuar jashtë vendit, kishte zbuluar se i pëlqente më shumë vetja gjatë asaj eksperience. Mendova se duhet edhe unë ta provoj diçka të tillë, do të më bënte mirë. Isha i mërzitur me çfarë më tha, por s’mund të mërzitesha me të sepse ndoshta as ajo nuk donte të ndihej kështu.”

Meghan dhe Brian janë të martuar që prej 2010-ës dhe kanë tre fëmijë bashkë.

Meghan, së fundmi është fotografuar nga paparacët me reperin Machine Gun Kelly dhe fansat mendojnë se mund të jetë karantinuar me të. Diçka e tillë është mohuar nga ish-bashkëshorti, i cili mendon se ata janë thjesht miq dhe ai është djalë i mirë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Britney Spears kaloi dy javë në izolim të plotë, pas urdhërit të ish-burrit të saj Kevin Federline.

Sardi Shehu ose i njohur ndryshe si Dj Sardi, së fundmi është komentuar së tepërmi për një lidhje të mundshme. 

Aktori i humorit, Flrojan Binaj ka dalë kundër rregullave të kryeministrit Edi Rama, të cilat sipas tij nuk do lejojnë përhapjen e korona

Këngëtarja Era Istrefi dhe britaniku Julian Perreta janë përfolur për një lidhje me njëri-tjetrin, duke qenë se shiheshin shpesh së bashk

Pak kohë më parë, reperi Gold Ag i dha fund beqarisë me një ceremoni shumë të thjeshtë dhe private.

Modelja e fitness-it Dorina Mema ishte e ftuar në emisionin "E Diell" në Top Channel.

Aktori i famshëm Kevin Hart është kthyer pas në kohë për të zbardhur dritë mbi tradhëtinë që i bëri bashkëshortes në vitin 2017.

Një ditë më parë bukuroshja shqiptare, Angela Martini festoi ditëlindjen e 34-ët.

 

Aktori i njohur turk, Tolgahan Sayisman ka uruar festën e Fiter Bajramit përmes një postimi në rrjete sociale.