"Rreze dielli", Yolanda Hadid poston foton e ëmbël të Gigit me vajzën e saj

29/11/2020 - 18:27

Yolanda Hadid po e shijon shumë të qenurit gjyshe dhe këtë e shfaq edhe në rrjetet sociale.

Për herë të parë ajo e ka kaluar ditën e Falenderimeve si gjyshe dhe e gjithë familja e ka festuar këtë ditë në shtëpinë e Gigi dhe Zayn, që ishin kujdesur në detaj për çdo gjë.

E teksa shijuan festën me pjesëtaren më të re të familjes, Yolanda u kujdes që të ndante me ndjekësit pak nga atmosfera e tyre plot dashuri.

Ish-modelja holandeze postoi në Instastory një foto ku shihet Gigi me të voglën e saj në krahë dhe duke i dhënë asaj një puthje në faqe.

“Ti je rrezja ime e diellit”, shkroi gjyshja krenare krahas fotos.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtarja Lady Gaga e cila këndoi himnin kombëtar shoqëruar nga banda e marinës amerikane në inagurimin e Joe Biden si president i SHBA

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali një vit më parë u bë nënë për herë të dytë.

Rihanna shquhet për stilin e saj të veçantë për të cilin duket se nuk kursen aspak. Këngëtarja e famshme është fotografuar mbrëmë në New

Këngëtari i njohur, Robbie Williams ka rezultuar pozitiv me koronavirus.

Fifi i bëri të gjithë lëmsh me deklaratat për “Stracciatella-n” e saj.

Këngëtarja e njohur Dua Lipa ka treguar gjithmonë se sa e lidhur është me vendin e saj të lindjes dhe së fundmi i ka bërë thirrje të gjit

Prej muajsh, aktorja durrsake Olta Gixhari është zhvendosur në Spanjë për të jetuar me bashkëshortin e saj, të cilin ende nuk e ka zbulua

Harry Brant, një model dhe djali i koleksionuesit të artit bashkëkohor Peter Brant dhe gruas së tij, supermodeles Stephanie Seymour, ka v

Alex Rodriguez është gati të martohet me JLo sa më parë të jetë e mundur.

Ditën e djeshme në shumë media online qarkulloi me shpejtësi lajmi se Çiljeta Xhilaga ishte larguar nga Partia Demokratike pasi ishte zhg