Samanta "hakmerret" pas një jave: S'do bëja bashkëpunim me Ronelën dhe Young Zerkën

09/11/2019 - 22:04

Emisioni i kaluar i “Shiko Kush Luan” bëri bujë të madhe në mediat rozë për shkak të përgjigjeve të këngëtarit Young Zerka ndaj këngëtares Samanta Karavella e më pas për kundërpërgjigjet e kësaj të fundit.

Duket se kësaj here ishte radha e Samantës për të thënë atë që mendon për Zerkën në këtë program.

Këngëtarja shqiptare ishte një nga të ftuarat e mbrëmjes së sotme në “Shiko Kush LUAN” ku në lojën “Këmbët në…” iu desh të zbulonte emrat e dy personazheve ka dëshirë të bëjë bashkëpunim dhe dy të tjerë që nuk i ka fare si opsion për diçka të tillë.

Pasi përmendi Ardit Gjebrenë dhe Aurela Gaçen si emrat e saj të preferuar, u ndal tek ata që nuk do bënte asnjëherë bashkëpunim:

“Ronela dhe meqë më përmendi tek loja e “Paintball” herën e kaluar, dikush që nuk kam qejf është Young Zerka”.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha ka zbuluar në një postim në Instagram se kritikohet shpesh nga njerëzit që nuk po publi

Pak ditë më parë, Kylie Jenner shiti 51% të aksioneve të kompanisë së saj të famshme të kozmetikës për 600 milionë dollarë.

Cristiano Ronaldo dhe partnerja e tij prej 3 vitesh Georgina Rodriguez mund të jenë martuar në fshehtësi në Marok, menjëherë pas ceremoni

Pak nga dashuria për të, pak nga nostalgjia për Rachel të “Friends”, pak nga mungesa e saj deri para një muaji në Instagram, njerëzit vër

Johnny Depp, është sërish beqar.

Çifti mbretëror Princ Harry dhe dukesha Meghan Markle do të bëhen prindër për herë të dytë, më shpejt seç mund të mendohet.

Që pas ndarjes nga aktorja Angelina Jolie, aktori i njohur Brad Pitt është lakuar shpesh në media për histori të reja dashurie, megjithat

Pas lidhjes së shkurtër që pati me Tyler Cameron, super modelja Gigi Hadid po përflitet për një ribashkim të mundshëm me dashurinë e saj

Flori Mumajesi dhe Arilena Ara i kanë bashkuar idetë për projektin e ri muzikor.

Këngëtarja e njohur Beatrix Ramosaj, së fundmi është parë duke udhëtuar shpesh jashtë vendit.