"Sarp" transformohet për shkak të filmit të ri (FOTO)

13/11/2019 - 16:57

Çagatay Ulusoy, aktori turk i cili u bë i famshëm në Shqipëri me rolin e tij si "Sarp" në serialin "I infiltruari", pothuajse nuk njihet më.

Ai është një ndër aktorët më të pëlqyer nga gjinia femërore dhe filmi i tij i radhës po pritet me padurim, por roli i ri e ka shndërruar në një tjetër.

Aktori është detyruar të shtojë në peshë dhe kilogramët e tepërta i duhen që të përshtatet me rolin e një mundësi shumë të njohur në Turqi.

Bëhet fjalë për Koca Yusuf, i cili ka jetuar gjatë periudhës  1857-1898.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Teksa po realizonte një video live në Instagram, supermodelja Gigi Hadit tregoi barkun e rrumbullakosur.

Këngëtarja e njohur Olta Boka është bërë nënë për herë të parë.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, ka vendosur që të bëjë një bashkëbisedim me 10.3 milionë ndjekësit e saj në “Instagram

Megjithëse është shumë i ri, vetëm 21 vjeç, Brooklyn Beckham është fejuar me partneren e tij Nicola Peltz, 25 vjeçe.

Del autopsia e vdekjes së aktores Naya Rivera, trupi i së cilës u gjet një ditë më parë në liqenin Piru.

Aktori i njohur i telenovela meksikane, Raymundo Capetillo ka humbur betejën me koronavirusin.

Motra e Cristiano Ronaldos, Elma Aveiro, fut në telashe familjen e CR7.

Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë një nga çiftet më të përfolura të momentit, për faktin se kanë luajtur me idenë që janë më shumë koleg

Olti Curri ka thënë dy fjalë për këngët e reja shqiptare që po publikohen këtë sezon vere!