“S’do më marrë malli për ty”, çfarë i tha ish i dashuri “boss” Rozës kur u ndanë

18/02/2020 - 20:05

E ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, moderatorja Roza Lati foli hapur edhe për ish-të dashurin e saj, për të cilin është komentuar së fundmi në media.

Roza zbuloi se largësia ishte arsyeja që i dha fund lidhjes së tyre, duke theksuar se kjo histori dashurie tashmë i takon të shkuarës.

Megjithatë ajo e vlerësoi kohën që kishte qenë me të, madje zbuloi edhe një koment interesant që ai i kishte bërë përpara se të ndaheshin.

“Nuk më intereson ti fare, por do të më marrë malli për Sashën dhe për Petit, si do ia bëj për ata të dy”, ishin këto fjalët që ish-i i kishte Rozës, duke vërtetuar se dy qenushat e saj ia kishin dalë ta bënin për vete.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Leonardo DiCaprio do të ndihmojë në nismën e Fondit të Ushqimit të Amerikës, i cili tashmë ka mbledhur 12 milionë dollarë për të ndihmuar

Aktori turk mjaft i dashur për publikun shqiptar, Kivanç Tatlitug është dërguar në spital pasi dyshohej se ishte prekur nga koronavirusi.

Pas lajmit që qarkulloi në disa media se xhaxhai i këngëtares Greta Koçi është dënuar me 7 vite burg pasi ka përdorur emrin e saj për të

Një tjetër vdekje e një artisti është shënuar nga koronavirusi.

Moderatorja e njohur e RTSH-së, Hygerta Sako duket se nuk e ka pritur mjaft mirë shtrëngimin e masave për të parandaluar përhapjen e koro

Trajneri i njohur i dialektit, 76-vjeçari Andrew Jack ka humbur jetën të martën në një spital në Surrey, pas betejës me koronavirusin. 

Ata janë ndarë prej disa muajsh tashmë, pas katër vitesh dashuri së bashku, prej së cilës ka lindur një vajzë e bukur, Lea De Seine.

Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez janë parë në rrugët e Funchal, duke nxjerr shëtitje fëmijët e tyre, imazhe që në dukje nuk kanë

Këngëtari i njohur shqiptar Sidrit Bejleri ka njoftuar se sot ka humbur vjehrrin. Këngëtari shkruan në rrjete sociale se i afermi i tij v