​Sekreti nga martesa e parë e Meghan Markle

06/08/2020 - 11:25

Ish-shoqja e Meghan Markle foli para mediave të huaja për martesën e saj të parë dhe ka ndarë detaje deri më tani të panjohura.

Para martesës me Princin Harry, Meghan ishte e martuar për dy vjet me producentin e filmit Trevor Engelson, me të cilin u nda në vitin 2013.

Ish-mikesha e Meghan, Ninaki Pridi ka thënë për mediat amerikane, se Markle gjithmonë ka ëndërruar të martohet, kështu që pas takimit me Trevor, ajo menjëherë pa një mundësi që ëndrra e saj të realizohej përfundimisht.

Siç pretendon Ninaki, Meghan ishte një aktore në rritje që dëshiron të martohet, dhe ai është një producent filmi që u shfaq si një mundësi e përsosur.

Gjithashtu, siç shpjegoi ajo, distanca për shkak të punës bëri që Meghan dhe Trevor të grindeshin shpesh, por pavarësisht kësaj, sipas mikeshës së Meghan, ai ishte lënduar keq kur kjo e fundit kërkoi divorc. “Nuk ishte Meghan që e njihja më,” tha Ninaki, duke shtuar se ishte edhe momenti që vendosi miqësinë e tyre.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Pak ditë pasi bëri publike problemet që po kalonte në shtatzaninë e tretë, modelja Chrissy Teigen ka njoftuar së fundmi se fatkeqësisht e

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, kohëve të fundit ka marrë vëmendjen e mediave lidhur me të rejat në jetën e saj privat

Aktorja e serialit kult “Beverley Hills 90210”, Shannen Doherty u diagnostikua një tumor në gji në marsin e 2015-të. 

Kënga më e fundit e JLo dhe këngëtarit, Maluma “Pa ti” ka tërhequr vëmendjen edhe të artistes shqiptare, Aurela Gaçe.

Ka më shumë se një javë që është në krye të listës së Billboard 200.  Albumi i fundit “Folklore” i Taylor Swift ka arritur të spostojë nj

Dojna Mema, një ndër moderatoret më të dashura për publikun është treguar gjithmonë e rezervuar për jetën e saj private.

Vajza e Majlinda Bregut, Kejda tashmë është kthyer në një nga vajzat më të komentuara të showbizit shqiptar.

Legjenda e Formula 1 Michael Schumacher është zhvendosur për të jetuar në një vilë luksoze në Majorca të Spanjës.

Aktorja e njohur Amanda Seyfried dhe bashkëshorti i i saj, Thomas Sadoski, janë bërë prindër për herë të dytë, me një djalë. 

Një ditë më parë, raportohet se janë dëgjuar të shtëna me armë zjarri afër shtëpisë së këngëtares së njohur, Taylor Swift.