Selena Gomez e cilëson lidhjen me Justin Bieber si "abuzim emocional"

27/01/2020 - 20:10

Këngëtarja Selena Gomez është shprehur rreth gjendjes së saj pas ndarjes nga këngëtari Justin Bieber. Ajo ka treguar për dhimbjen që ka ndjerë pas ndarjes prej tij në Mars të 2018 dhe gjithashtu se të gjithë atë periudhë, Gomez e ka përjetuar si një ‘abuzim emocional’.

“Duhet të gjeja një mënyrë që ta përballoja situatën si e rritur si dhe duhet të kuptoja zgjedhjet që po bëja. Jam shumë krenare, pasi tashmë ndihem më e fortë se asnjëherë më parë si dhe për faktin që kam gjetur mënyrën për t’ia dalë,”- ka theksuar Gomez.

Historia e saj e dashurisë me Justin Bieber ka patur mjaft ulje-ngritje deri në momentin kur u ndanë përfundimisht në 2018-ën.

Pas ndarjes, Bieber krijoi një lidhje të re me modelen Hailey Baldwin, me të cilën është i martuar, ndërsa Gomez kaloi kohë në një qendër rehabilitimi.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Vitin e kaluar, pasi Roberti u nda nga Nora, u përfol se ai kishte nisur një lidhje të re me një modelen Xhesika Kadiu.

Lart e poshtë po flitet se prej disa kohësh, bukuroshja shqiptare Adrola Dushi, po shijon një romancë të re, të cilën ka preferuar ta mba

Ka eksperimentuar shumë dhe ekrani duket se është një pjesë e pandarë e Eva Muratit, pasi ka nisur fillimisht me spotet publicitare të nd

Ish-regjisori i filmave, Harvey Weinstein është shtruar në spital pasi raportohet se ka ndjerë dhimbje në gjoks pak pasi u dënua me burg

Para disa ditësh, Ledri Vula publikoi projektin më të ri muzikor të titulluar "Prej inati", një këngë shumë ritmtike, e cila menjëherë pa

Rreth 20 mijë fansa të yllit të basketbollit Kobe Bryant morën pjesë dje në homazhet në nderim të tij dhe vajzës 13-vjeçare, Gianna në "S

Beyonce mori pjesë dje në homazhet për mikun e saj të ndjerë Kobe Bryant duke performuar këngën e tij të preferuar XO, në memorialin publ

Aktori Tom Cruise është “ngujuar” në hotelin luksoz “Gritti Palace” të Venecias. 

Ndërkohë që Princi Harry dhe Meghan Markle ende janë duke u përpjekur që të gjejnë mënyrën e duhur për t’u larguar tërësisht nga jeta mbr

Supermodelja Gigi Hadid dhe këngëtari  Zayn Malik u rikthyen sërish bashkë pas ndarjes që zgjati pak më shumë se dy vite.