Selena Gomez shpreh adhurimin për Jennifer Aniston: Më ndali zemrën

26/01/2020 - 21:50

Zemra e Selena Gomez u ndal herën e parë, kur ajo u takua me Jennifer Aniston.

Këngëtarja e "Lose You To Love Me" është një super-fanse e “Friends” dhe disa vite që ka qenë mike e ngushtë me Jennifer, e cila ka luajtur kamerieren Rachel Green në serial për disa vite por ajo pranoj që është shtangur plotësisht kur është takuar për herë të parë.

“Askush nuk e dinte kush isha dhe ju ishit në banjë me një fustan të zi. Zemra ime u ndal dhe unë u shtanga”, i tha këngëtarja, aktores 50-vjeçare në The Ellen DeGeneres Show, të cilën Jennifer ishte duke pritur.

 Ylli 27-vjeçar pop u hap gjithashtu për publikimin e albumit të saj thellësisht personal dhe të ndjeshëm Rare.

‘Kuptova se të gjithë të tjerët dukej se po e rrëfejnë jetën time për mua, kështu që pse nuk e nxjerr diçka që është në anën time të tregimit?”, tha Gomez. Krijuesi i hitit Wolves më parë pranoi se ndihet ‘shumë me fat’ që është mike me aktoren e The Morning Show sepse ajo është kaq ‘e mirë dhe e ngrohtë’ dhe ndihmon për ta udhëhequr atë gjatë jetës.

Ajo tha: "Unë u njoha me Jennifer përmes kompanisë time të menaxhimit – ne jemi të përfaqësuar nga të njëjtët njerëz – dhe ajo ka qenë aq e mrekullueshme për mua.  Ajo më ftoi në shtëpinë e saj dhe bëri pica për mua dhe thjesht ishte shumë e mirë dhe e ngrohtë”.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Arilena Ara ka vendosur të bëhet akoma më bjonde! Këngëtarja e njohur, e cila do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovizion, ka lyer flokët

E ftuar në emisionin “Ellen Tv Show”, Kris Jenner u vu përballë disa pyetjeve lidhur me familjarët e saj, duke u detyruar të zgjedhë mes

Vrasjet e dy grave njëra pas tjetrës tronditën nga bashkëshortët e tyre tronditën vendin.

Media Britanike, BBC i ka dedikuar një artikull të veçantë pjesëmarrësve të këtij edicioni në "Eurovision", ku është ndalur edhe te këngë

Bebe Rexha ka folur hapur për herë të parë rreth përvojës së saj me çrregullimin bipolar që kur bëri publike diagnozën e saj në prillin t

Fatmir Hysenbelliu i ftuar në emisionin “Glamour Zone” në TV Ora ka treguar sakrificën më të madhe që ka bërë për dashurinë.

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia ka falënderuar të gjithë miqtë dhe dashamirët që i kanë qëndruar pranë në këto çaste të vështira që po k

Mamaja e këngëtares Xhesika Polo, njëherazi edhe motra e këngëtares së njohur Valbona Mema, është ndarë nga jeta ditën e djeshme.

Pas javëve të tëra impenjime për shkak të Megxit, më në fund princi William dhe Kate Middleton kanë marrë disa ditë pushime me fëmijët e