Sharon Stone pa limite, 62-vjeçarja që ende mahnit!

30/11/2020 - 13:57

Aktorja e famshme e “Hollywood”-it, Sharon Stone ka publikuar së fundmi në Instagram një fotografi ku duket super seksi.

Me pozën në fjalë, Stone ka treguar se është “mirënjohëse” që ende modelon në moshën 62-vjeçare. Ylli pozoi para kamerës e veshur me një trupore të zezë dhe me një këmishë, teksa pamjen e kishte kompletuar me taka të verdha.

“Jo vetëm që jam e mahnitur, por jam mirënjohës që jam akoma modele, edhe në moshën 62 vjeç”, shkroi Sharon krahas fotografisë, duke falënderuar të gjithë ata që kanë besuar tek ajo gjatë gjithë këtyre viteve.

Ndërkohë kujtojmë se karriera e modelimit dhe e aktrimit të Sharon ka zgjatur dekada, por famën më të madhe e fitoi falë skenës së famshme në filmin “Basic Instinct”. Kohët e fundit ajo pranoi se një nga fotografitë më të famshme të saj, një kopertinë për “Playboy”, ishte një strategji për të marrë rolin në “Basic Instinct”.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Filmi britanik i titulluar “Twist” do të shfaqet në SKY Cinema në datën 29 janar.

Aktorja e famshme, Ellen Page nuk është më femër. Në dhjetorin e kaluar, Page shokoi fansat me deklaratën e saj, duke zbuluar se në fakt 

Në mediat e huaja, janë publikuar fotot e para, që tregojnë ngjashmërinë e jashtëzakonshme të Kristen Stewart me Lady Dianën, në filmin e

Mirupafshim për të gjitha mediat sociale, Pamela Anderson nuk mund të durojë më.

Shefi i famshëm i kuzhinës Nusret Gokçe është në telashe.

Ndalimi i organizimit të dasmave dhe koncerteve për shkak të përhapjes së Covid-19 ka penalizuar mjaft artistë në vendin tonë.

Këngëtarja e njohur, Çiljeta Xhilaga nuk ka marrë pjesë në emisionin ku ishte e ftuar mëngjesin e sotëm, për shkak se babai i saj ndodhej

Në përvjetorin e parë të vdekjes së tyre, Vanessa Bryant, ka kujtuar përmes një letre vajzën e saj Gianna dhe bashkëshortin Kobe.

Reperi Gold Ag e ka treguar gjithmonë me krenari dashurinë për atdheun dhe prej vitesh gëzon nënshtetësinë shqiptare.

Në inaugurimin e Presidentit Joe Biden, Lady Gaga ishte e shoqëruar nga i dashuri i saj, Michael Polansky.