Portali "DurrësLajm" kërkon të punësojë një gazetar/e për web, të interesuarit të dërgojnë CV-në në adresën e email: [email protected]

Shkëlqeu me veshjen e fundit, sa kushtoi veshja e Kylie Jenner

25/02/2021 - 13:10

Kylie Jenner vazhdon të modelojë nga shtëpia me veshje nga garderoba e saj që janë për t’u patur zili. Ajo pozoi me një veshje të Versaces.

Kush ka nevojë të dalë jashtë dhe t’i kërkojë paparacëve foton, duke rrezikuar të marrin Covid, kur ju mund të jeni si Kylie Jenner që ekspozon veshjet nga privatësia e rezidencës së saj 36.5 milion dollarëshe, shkruan Hollywood life.

Crop top-i që mbante veshur Kylie kushton 2.800 $. Është një veshje shumëngjyrëshe që përfshin, rozën neoni në njërën anë dhe jeshile neoni në anën tjetër. Printimi ikonik i Versaces përfundon me një rrip me markë argjendi.

Kylie e shoqëroi pjesën e sipërme të mrekullueshme me xhinse të bardha dhe mbajti një çantë Louis Vuitton Dalmatian Pochette 1,990 dollarë. Por në disa artikuj, ajo tregoi që fansat e saj mund t’i përballojnë këto veshje.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtarja Anxhela Peristeri, e cila do të përfaqësojë muajin tjetër Shqipërinë në “Eurovision 2021”, është duke promovuar këngën e saj “

Çifti i famshëm i showbizz, Beyonce dhe Jay Z numëron një pasuri prej më shumë se një bilion dollarësh.

Artistja e njohur me origjinë shqiptare, Dua Lipa ka fituar një çmim tjetër si ‘Favorite Artist-Crossover’, në American Music Award.

Aktorja e njohur britanike Helen Mccrory ka vdekur në moshën 52 vjeçare pas një beteje private me kancerin, njoftuan sot të afërmit e saj

Artistja e famshme, Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez kanë konfirmuar ndarjen një ditë më parë.

Rozana Radi është single! Ose të paktën kështu na ka lënë ajo të kuptojmë.

Ikona e muzikës shqiptare, Adelina Ismaili, ka bërë një gjest të lavdërueshëm dhe human. Ajo ka bërë një dhuratë të paimagjinueshme për f

Një ditë pasi zbuloi surprizën që kishte përgatitur përgjatë 3 viteve, Bebe Rexha ka zbardhur ditën e sotme detaje rreth albumit të saj.

Fifi festoi ditëlindjen më 31 mars dhe në këtë ditë të veçantë, këngëtarja mori shumë urime dhe surpriza por ndjekësit vunë re që mungont

John Travolta ka ndarë një mesazh prekës për djalin e tij, Jett i cili u nda nga jeta në vitin 2009.