Shkëlzen Berisha ka ditëlindjen, ja surpriza që ka përgatitur për të Armina Mevlani

27/02/2020 - 18:50

Shkëlzen Berisha feston sot ditëlindjen. Në këtë ditë kaq të veçantë për të si nuk mungon urimi dhe surpriza e partneres së tij, Armina Mevlanit.

Blogerja e njohur ka publikuar një video në Instastory ku shihen zbukurime feste dhe mbi të ka shkruar: “Djali i ditëlindjes”.

“Gëzuar ditëlindjen dashuria ime, partneri im, shoku im i ngushtë. Dita e lindjes tënde do të jetë gjithmonë e veçantë për mua. Le të kërcejmë gjithmonë kështu valsin e jetës … plot ëndrra, plot dashuri dhe të lumtur” – shkruan Armina në Instagram ku ka postuar një foto duke kërcyer me Shkëlzenin.

Dyshja prej vitesh janë në një lidhje sentimentale dhe të gjithë presin dasmën e tyre.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Aktori turk mjaft i dashur për publikun shqiptar, Kivanç Tatlitug është dërguar në spital pasi dyshohej se ishte prekur nga koronavirusi.

Pas lajmit që qarkulloi në disa media se xhaxhai i këngëtares Greta Koçi është dënuar me 7 vite burg pasi ka përdorur emrin e saj për të

Një tjetër vdekje e një artisti është shënuar nga koronavirusi.

Moderatorja e njohur e RTSH-së, Hygerta Sako duket se nuk e ka pritur mjaft mirë shtrëngimin e masave për të parandaluar përhapjen e koro

Trajneri i njohur i dialektit, 76-vjeçari Andrew Jack ka humbur jetën të martën në një spital në Surrey, pas betejës me koronavirusin. 

Ata janë ndarë prej disa muajsh tashmë, pas katër vitesh dashuri së bashku, prej së cilës ka lindur një vajzë e bukur, Lea De Seine.

Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez janë parë në rrugët e Funchal, duke nxjerr shëtitje fëmijët e tyre, imazhe që në dukje nuk kanë

Këngëtari i njohur shqiptar Sidrit Bejleri ka njoftuar se sot ka humbur vjehrrin. Këngëtari shkruan në rrjete sociale se i afermi i tij v

Aktorja e njohur amerikane, Sharon Stone ka falenderuar Shqipërinë që i erdhi në ndihmë Italisë duke i dërguar mjekë dhe infermierë në nj

Prezantuesja e njohur italiane, Barbara D'Urso falënderoi mbrëmjen e djeshme Shqipërinë për dërgimin e 30 mjekëve dhe infermierëve në Ita