Shpërthen keq Mozzik ndaj Loredanës: Mos e përdor Hanën, dashuria nuk njeh pare...

14/01/2020 - 10:42

 Reperi Mozzik nuk ka zgjatur shumë, dhe menjëherë pas intervistës së Loredana Zefit në NIN (Lexo këtu), ka reaguar përmes një shkrimi drejtuar ish-gruas së tij, ku flet me tone të ashpra, duke i çjerrë maskën, sipas tij, një femre që ka mashtruar gjatë gjithë deklaratës së saj mbrëmjen e djeshme.

“Bona llaf, bona… Unë i kam 24 vjet, mashkull i një familje që m’ka msu sa ka vlerë familja e sa ka vlerë respekti e dashunia…kuptojeni niher n’jetën e juve që unë nuk jom person që ndikohem nga mediat portalet apo televizionet…Kurrë sem kini pa tu reagu deri sot sa i përket jetës tem Private edhe kurrë s’keni mem pa…se karakteri jem osht beton… Copa copa me dërgun do njerz një intervistë, e pashë e kqyra e ndëgjova…

“Njeriu viktimizohet me shpresën që pastrohet e lirohet nga fajet apo diçka tjetër. Ti je Nanë e një Nanës nuk i ka hije me gënjy, sepse është ligësi…e një Nanës nuk i ka hije me gënjy! E atë engjullin e vogël mos e përdor mu viktimizu/mu bo viktimë/kinse e dashur..çdo herë po të shpëton Hana nga ngjarjet e fundit. Sepse është fëmijë ende, normal që e don të kuptoj…por mos e përdor si të vetmen armë! Mu me njef ti, familja jote, rrethi yt e kush jam unë shumë mirë, e shumë mirë të njohin edhe ty!

Dashuria nuk njef pare/famë/muzikë por ja që ti po njifka sepse je shumë e re në këtë lamijë!

E ti shumë mirë e din e njerzt e tu e dinë se cilat jon arsyet që unë jom largu nga ti, e asnjëra nuk ishte nga ato që kam cekur. Rrafsh 3 vite isha për ty si në të mirë e të keq…dhe do isha ende po të mos bëje bërllog ti!”

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Romanca mes këngëtares Jonida Maliqi dhe aktorit Romeo Veshaj është në qendër të vëmendjes së mediave rozë.

Jada Pinkett Smith ka pranuar që ka qenë e lidhur me këngëtarin August Alsina, ndërsa ishte e martuar me Will Smith.

Aktorja gjermano-turke Meryem Uzerli mori një famë të madhe me rolin e saj si “Hyrrem” në serialin “Sulejmani i madhërishëm”, serial hist

Ditën e djeshme këngëtari shumë i dashur për publikun Ledri Vula festoi ditëlindjen.

Rudina Magjistari ka eksperimentuar rrallëherë me ‘look-un’ e saj duke u shfaqur përherë në ekran me pamjen e saj me flokët biondë.

Aktori i Hollywood Johnny Depp ka marrë hak sot në mbyllje të seancës së katërt të gjyqit duke thënë se ish-gruaja e tij pinte dy shishe

Pas shumë vitesh në ekranin e Top Channel, duket se moderatorja e programit "Portokalli", Xhemi Shehu ka dhënë dorëheqjen.

Me një foto nga momentet e tyre romantike, Sara Hoxha i ka dedikuar një urim të ëmbël partnerit të saj, Ledri Vula i cili sot feston ditë

Prej disa kohësh, aktorët e njohur Chris Evans dhe Lily James janë përfolur për një lidhje të mundshme.

Pasi ka shpallur kandidaturën e tij si president i SHBA, Kanye West ka dhënë një intervistë për "Forbs".