Si ia mori mendjen Kate Middleton princit William me fustanin transparent (FOTO)

23/11/2020 - 12:03

Lidhja e Princit William dhe Kate Middleton u vulos me puthjen e tyre të paharrueshme në ballkonin e Pallatit Buckingham në 2011-n. "Daily Mail" ka publikuar një artikull ku tregon si nisi lidhja e Princit me Kate.

Ata u njohën në vitin 2001, kur të dy ndiqnin Universitetin St. Andrews, në Skoci. Kate tërhoqi vëmendjen e William veshur me një fustan transparent. Taboidi britanik shkruan se fustani i Kate kushtonte 30 paund, ndërsa Princi kishte paguar 200 paund vetëm për të ndjekur sfilatën e shkollës.

Ata u ndanë njëherë në prill të 2007-ës, por u bashkuan përsëri pas disa muajsh. Princi William i Britanisë shpalli zyrtarisht fejesën me të dashurën e tij Kate në vitin 2010. 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Filmi britanik i titulluar “Twist” do të shfaqet në SKY Cinema në datën 29 janar.

Aktorja e famshme, Ellen Page nuk është më femër. Në dhjetorin e kaluar, Page shokoi fansat me deklaratën e saj, duke zbuluar se në fakt 

Në mediat e huaja, janë publikuar fotot e para, që tregojnë ngjashmërinë e jashtëzakonshme të Kristen Stewart me Lady Dianën, në filmin e

Mirupafshim për të gjitha mediat sociale, Pamela Anderson nuk mund të durojë më.

Shefi i famshëm i kuzhinës Nusret Gokçe është në telashe.

Ndalimi i organizimit të dasmave dhe koncerteve për shkak të përhapjes së Covid-19 ka penalizuar mjaft artistë në vendin tonë.

Këngëtarja e njohur, Çiljeta Xhilaga nuk ka marrë pjesë në emisionin ku ishte e ftuar mëngjesin e sotëm, për shkak se babai i saj ndodhej

Në përvjetorin e parë të vdekjes së tyre, Vanessa Bryant, ka kujtuar përmes një letre vajzën e saj Gianna dhe bashkëshortin Kobe.

Reperi Gold Ag e ka treguar gjithmonë me krenari dashurinë për atdheun dhe prej vitesh gëzon nënshtetësinë shqiptare.

Në inaugurimin e Presidentit Joe Biden, Lady Gaga ishte e shoqëruar nga i dashuri i saj, Michael Polansky.