Portali "DurrësLajm" kërkon të punësojë një gazetar/e për web, të interesuarit të dërgojnë CV-në në adresën e email: [email protected]

Si rrallëherë, Dhurata Dora shfaqet pa pikë grimi në fytyrë

05/03/2021 - 13:58

Dhurata Dora po shijon disa ditë pushimesh. Këngëtarja ka zbuluar se prej disa ditësh ka udhëtuar drejt Maldives, ku shpeshherë ka ndarë momente me ndjekësit teksa shijon ditët e nxehta. Së fundmi, ylli i hitit “Harrom” ka publilkuar në Instastory disa video, ku shfaqet pa pikë grimi në fytyrë.

Kjo ka tërheuqr vëmendjen e ndjekësve duke qenë se këngëtarja shfaqet gjithmonë e kuruar në daljet e saj publike. Ajo shfaqet e veshur me një palë bikini ngjyrë rozë, që i vënë në pah linjat perfekte trupore.

Ndërkohë kujtojmë që përsa i përket muzikës Dhurata po shijon suksesin e këngës më të fundit “Harrom”, të publikuar pak javë më parë. Sakaq, dhe producenti Oster me origjinë nga Gjermania ndau një foto me Dhuratën, dhe siç shihet duket se po përgatiten për të sjellë hitin e ri.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtarja Anxhela Peristeri, e cila do të përfaqësojë muajin tjetër Shqipërinë në “Eurovision 2021”, është duke promovuar këngën e saj “

Çifti i famshëm i showbizz, Beyonce dhe Jay Z numëron një pasuri prej më shumë se një bilion dollarësh.

Artistja e njohur me origjinë shqiptare, Dua Lipa ka fituar një çmim tjetër si ‘Favorite Artist-Crossover’, në American Music Award.

Aktorja e njohur britanike Helen Mccrory ka vdekur në moshën 52 vjeçare pas një beteje private me kancerin, njoftuan sot të afërmit e saj

Artistja e famshme, Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez kanë konfirmuar ndarjen një ditë më parë.

Rozana Radi është single! Ose të paktën kështu na ka lënë ajo të kuptojmë.

Ikona e muzikës shqiptare, Adelina Ismaili, ka bërë një gjest të lavdërueshëm dhe human. Ajo ka bërë një dhuratë të paimagjinueshme për f

Një ditë pasi zbuloi surprizën që kishte përgatitur përgjatë 3 viteve, Bebe Rexha ka zbardhur ditën e sotme detaje rreth albumit të saj.

Fifi festoi ditëlindjen më 31 mars dhe në këtë ditë të veçantë, këngëtarja mori shumë urime dhe surpriza por ndjekësit vunë re që mungont

John Travolta ka ndarë një mesazh prekës për djalin e tij, Jett i cili u nda nga jeta në vitin 2009.