Spanja është nga vendet më të prekura nga koronavirusi, por aktorja durrsake gjen kohë për foto

20/03/2020 - 19:32

Olta Gixhari po qëndron në Spanjë, një nga shtetet e prekura më fort nga koronavirusi. 

Por, megjithë situatën e vështirë të krijuar dhe masat e forta të marra nga qeveria spanjolle, bukuroshja nga Durrësi ka gjetur kohë edhe për foto.

Ajo shfaqet duke pozuar në molin e një porti jahtesh, ndërsa shkruan se është rrugës për në supermarket. Fotoja është shkrepur ditën e enjte.

Sot, Spanja regjistroi 171 të vdekur nga koronavirusi, ndërsa numri total i të vdekurve i ka kaluar 1000 persona.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Aktori turk mjaft i dashur për publikun shqiptar, Kivanç Tatlitug është dërguar në spital pasi dyshohej se ishte prekur nga koronavirusi.

Pas lajmit që qarkulloi në disa media se xhaxhai i këngëtares Greta Koçi është dënuar me 7 vite burg pasi ka përdorur emrin e saj për të

Një tjetër vdekje e një artisti është shënuar nga koronavirusi.

Moderatorja e njohur e RTSH-së, Hygerta Sako duket se nuk e ka pritur mjaft mirë shtrëngimin e masave për të parandaluar përhapjen e koro

Trajneri i njohur i dialektit, 76-vjeçari Andrew Jack ka humbur jetën të martën në një spital në Surrey, pas betejës me koronavirusin. 

Ata janë ndarë prej disa muajsh tashmë, pas katër vitesh dashuri së bashku, prej së cilës ka lindur një vajzë e bukur, Lea De Seine.

Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez janë parë në rrugët e Funchal, duke nxjerr shëtitje fëmijët e tyre, imazhe që në dukje nuk kanë

Këngëtari i njohur shqiptar Sidrit Bejleri ka njoftuar se sot ka humbur vjehrrin. Këngëtari shkruan në rrjete sociale se i afermi i tij v

Aktorja e njohur amerikane, Sharon Stone ka falenderuar Shqipërinë që i erdhi në ndihmë Italisë duke i dërguar mjekë dhe infermierë në nj