Surprizon Tuna, zbulon se është bërë nënë për herë të dytë

09/05/2021 - 20:55

Këngëtarja e njohur Tuna është bërë nënë për herë të dytë. Ajo ka sjellë në jetë një djalë, të cilin ka vendosue ta quajë Zen. Lajmin e ka dhënë vetë artistja krejt papritur në rrjetet sociale, pasi ajo nuk e kishte pohuar në asnjë moment shtatzëninë.

Për të ndarë me fansat këtë super lajm, ajo ka zgjedhur të publikojë sot në “Ditën e Nënës” në rrjetet sociale disa foto nga salla e lindjes, duke shkruar:

“Luta Zotin të më sjellë në jetë një mashkull që të më dojë gjithmonë. Ai më bekoi me dy djem. Gëzuar ditën e Nënës. Krenare për Tian dhe Zen.” – shprehet Tuna në postimin e bërë.

Kujtojmë se Tuna kohët e fundit ka qenë në qendër të mediave rozë, pasi po përflitet për ndarjen me Patris Berishën. Pak kohë më parë, ajo u zhvendos në SHBA pikërisht për t’u shkëputur nga përditshmëria dhe vëmendja në Kosovë dhe që ta pres atje në jetë fëmijën e saj. Megjithatë ajo u kthye sërish në Shkup, ku si duket ka pritur në jetë fëmijën e dytë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Moderatorja Roza Lati ka qenë e ftuar ditën e djeshme në emsionin "Ftesë në 5" me Bieta Sulon, por gjërat nuk kanë shkuar mirë gjatë inte

Aktori i njohur turk dhe shumë i dashur për publikun shqiptar, Kivanç Tatlitug do të bëhet së shpejti baba.

Kim Kardashian ka shpjeguar arsyen pse u divorcua nga Kanye West.

Modelja Irina Shayk dhe reperi Kanye West nuk e kanë konfirmuar ende romancën e tyre, por fotot e shkrepura nga paparaci kanë zbuluar gji

Ermal Meta ka shënuar një tjetër super sukses dhe s’mund të na bënte më krenarë.

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck duket se e kanë çuar lidhjen e tyre në një tjetër nivel, pasi ditët e fundit kanë vendosur të jetojnë së b

Këngëtari i dashur për publikun, Shpat Kasapi ka kurorëzuar në martesë dashurinë e tij me të fejuarën, Selvije Jao.

Kohët e fundit është përfolur në media se Olti nuk u zgjodh opinionist në "Big Brother" pasi ka patur një konflikt mes tij dhe Arbanës.

Megjithëse pa përfunduar ende divorcin nga gruaja e tij e gjashtë vjetëve Kim Kardashian, reperi Kanye West është fotografuar me supermod

Këngët e Dua Lipas kryesojnë listën e më të dëgjuarave në radion dhe televizionin britanik për vitin 2020, falë albumit të saj fitues të