Tashmë pjesë e showbiz-it, 10 vajzat që u bënë të famshme nga partnerët

09/08/2020 - 15:43

Jeta private e personazheve të njohur është çdo herë në vëmendje të mediave e rrjeteve sociale. Përpos tyre, vëmendje marrin edhe partneret dhe historitë e tyre të dashurisë janë shumë të komentuara.

Tashmë në showbiz-in shqiptar janë bërë të famshme edhe shumë vajza pikërisht prej lidhjeve apo martesave me reperë apo këngëtarë të njohur. Ato janë kthyer në personazhe për të cilat flitet në media, publikohen lajme dhe ndiqen shumë në rrjete sociale.

“Revista who” ju sjell më poshtë 10 vajzat që u bënë të famshme nga lidhja apo martesa me personazhe të showbiz-it.

  1. Ariana, bashkëshortja e Ermal Fejzullahut
  2. Andrra, bashkëshortja e Sinan Hoxhës
  3. Gresa, bashkëshortja e Lyrical Son
  4. Keisi, bashkëshortja e Stresit
  5. Sara, e dashura e Ledri Vulës
  6. Filis, e fejuara e S4MM
  7. Afrona, bashkëshortja e Bleros
  8. Graciela, bashkëshortja e Stines
  9. Rozafa, e dashura e Gent Fatalit
  10. Romina, bashkëshortja e Erik Lloshit.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Filmi britanik i titulluar “Twist” do të shfaqet në SKY Cinema në datën 29 janar.

Aktorja e famshme, Ellen Page nuk është më femër. Në dhjetorin e kaluar, Page shokoi fansat me deklaratën e saj, duke zbuluar se në fakt 

Në mediat e huaja, janë publikuar fotot e para, që tregojnë ngjashmërinë e jashtëzakonshme të Kristen Stewart me Lady Dianën, në filmin e

Mirupafshim për të gjitha mediat sociale, Pamela Anderson nuk mund të durojë më.

Shefi i famshëm i kuzhinës Nusret Gokçe është në telashe.

Ndalimi i organizimit të dasmave dhe koncerteve për shkak të përhapjes së Covid-19 ka penalizuar mjaft artistë në vendin tonë.

Këngëtarja e njohur, Çiljeta Xhilaga nuk ka marrë pjesë në emisionin ku ishte e ftuar mëngjesin e sotëm, për shkak se babai i saj ndodhej

Në përvjetorin e parë të vdekjes së tyre, Vanessa Bryant, ka kujtuar përmes një letre vajzën e saj Gianna dhe bashkëshortin Kobe.

Reperi Gold Ag e ka treguar gjithmonë me krenari dashurinë për atdheun dhe prej vitesh gëzon nënshtetësinë shqiptare.

Në inaugurimin e Presidentit Joe Biden, Lady Gaga ishte e shoqëruar nga i dashuri i saj, Michael Polansky.