Portali "DurrësLajm" kërkon të punësojë një gazetar/e për web, të interesuarit të dërgojnë CV-në në adresën e email: [email protected]

Tayna flet për herë të parë për jetën personale

05/03/2021 - 11:51

Një ndër reperet më në zë të momentit është padyshim Tayna. Prej pak vitesh në tregun muzikor, Tayna bëri diferencën duke u kthyer në një fenomen në një kohë fare të shkurtër.  Sigurisht, reperja ka lënë hapësirë që të flitet për sukseset e saj ndërsa kur vjen puna tek jeta sentimentale, është treguar shumë hermetike.

Ajo është treguar kaq e rezervuar saqë nuk ka treguar asnjëherë për asnjë lidhje të sajën. Mirëpo ndjekësit janë bërë kuriozë, dhe duke marrë shkas nga një bashkëbisedim virtuaë që ka bërë me ta, është pyetur  për këtë temë. Pyetjes nëse është single, reperja ka treguar se nuk është e angazhuar në një lidhje.

Sakaq, përsa i përket muzikës ajo ndodhet në kulmin e karrierës. Ajo ka premtuar disa bashkëpunime ndërkombëtare, njërin prej të cilëve e publikoi pak javë më parë me artistin francez L’Algerino. Dueti i fundit e bëri bashkë me Flori Mumajesin, ndërsa është përfolur se Tayna po përgatit hitin e ri, kësaj here me Don Xhonin.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtarja Anxhela Peristeri, e cila do të përfaqësojë muajin tjetër Shqipërinë në “Eurovision 2021”, është duke promovuar këngën e saj “

Çifti i famshëm i showbizz, Beyonce dhe Jay Z numëron një pasuri prej më shumë se një bilion dollarësh.

Artistja e njohur me origjinë shqiptare, Dua Lipa ka fituar një çmim tjetër si ‘Favorite Artist-Crossover’, në American Music Award.

Aktorja e njohur britanike Helen Mccrory ka vdekur në moshën 52 vjeçare pas një beteje private me kancerin, njoftuan sot të afërmit e saj

Artistja e famshme, Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez kanë konfirmuar ndarjen një ditë më parë.

Rozana Radi është single! Ose të paktën kështu na ka lënë ajo të kuptojmë.

Ikona e muzikës shqiptare, Adelina Ismaili, ka bërë një gjest të lavdërueshëm dhe human. Ajo ka bërë një dhuratë të paimagjinueshme për f

Një ditë pasi zbuloi surprizën që kishte përgatitur përgjatë 3 viteve, Bebe Rexha ka zbardhur ditën e sotme detaje rreth albumit të saj.

Fifi festoi ditëlindjen më 31 mars dhe në këtë ditë të veçantë, këngëtarja mori shumë urime dhe surpriza por ndjekësit vunë re që mungont

John Travolta ka ndarë një mesazh prekës për djalin e tij, Jett i cili u nda nga jeta në vitin 2009.