“Të dua shumë”, Tayna merr surprizën mahnitëse te Ura e Bosforit

22/01/2021 - 13:48

Brenda pak vitesh Tayna u kthye në një nga reperet më të suksesshme shqiptare. Ajo mori famë të menjëhershme me këngën “Columbiana” dhe është kthyer në një ndër reperet më të dashura për publikun.

Tayna, ka udhëtuar gjatë këtyre ditëve për në Turqi, ku është duke kaluar disa ditë të mira pushimi, teksa po shijon suksesin e këngës së re që e publikoi pak para se të largohej për atje.

Ditën e djeshme reperja ka marrë dhe surprizën më të bukur të jetës, pikërisht në urën e Bosforit, në Turqi. Ajo ka ndarë një video në “Instagram” duke treguar mesazhin që ishte shkruar për të në ledin e vendosur në këtë urë.

Sinonim i femrave rebele, Tayna. Guximi për “çmenduri” Tayna”, ishin fjalët e paraqitura në urën e famshme. Pas kësaj surprize fshihet shoqja e ngushtë e këngëtares, Rina Malsori.

Të dua shumë gjithë jetën! Surprizë më të mirë në jetë kurrë nuk kam marrë! Kaq!”, shkroi Tayna.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtarja e mirënjohur, Kida, duket se së fundmi i ka bërë vetes një super dhuratë.

Eliza Dushku është një nga emrat më të pëlqyer në botën e kinematografisë.

Prej më shumë se një viti, Tuna nuk ka qenë aktive në muzikë.

Me siguri ju kujtohet seriali i famshëm “Ezel” me aktorin Kenan Imirzalioglu në rol kryesor.

Romanca e re e Romeo Veshajt me vajzën e ministrit të PS-së, Niko Peleshit, Aleksia Peleshi, është në qendër të vëmendjes prej disa javës

Jennifer Lopez ka ndezur përsëri rrjetet sociale, kësaj radhe me foton e fustanit të nusërisë.

Emina Çunmulaj është një ndër modelet më të njohura, fama e së cilës i ka tejkaluar kufinjtë shqiptarë.

Beren Sat është një ndër aktoret më të famshme të telenovelave turke.

Kur përmendet mbiemri Lipa, mendja shkon tek suksesi i Dua-s, këngëtares me origjinë shqiptare që ka bërë bujë në tregun muzikor ndërkomb

Moderatorja Dojna Mema dhe këngëtari Vlashent Sata janë një ndër çiftet më të përfolur në mediat rozë dhe shpeshherë publikojnë në rrjete