Transformohet jeta e miliarderes pas koronavirusit, si e kalon gjithë ditën tani (FOTO)

24/03/2020 - 08:45

Jeta me ditë të ngarkuara biznesi ka ndryshuatr tërësisht pas pandemisë së koronavirusit për Kylie Jenner.

Izolimi ndaj Covid-19, e ka detyruar miliarderen 22-vjeçare të ndryshojë stil jetese, duke ndenjur vetëm në shtëpi për të parë filma.

Ylli i “Kylie Cosmetics” ka publikuar në Instastory një foto nga divani i vilës luksoze me “Rosakun Donald” lodër, ku shkruan: “Filma gjithë ditën me Stormin dhe Donaldin. Kjo është jeta ime tani”.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtarja Rezarta Shkurta njihet nga të gjithë për këngët e saj dhe si një biznesmene e suksesshme, por edhe për lidhjen e saj me nipin

Kjo ditëlindje për Fifin ishte ndryshe nga gjithë të tjerat sepse nuk mund të ishte pranë njerëzve të saj më të dashur, për shkak të izol

Këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu, edhe pse vitet ka shtuar shumë kilogramë, ai shprehet se gjatë këtyre ditëve të karantinës, si pasoj

Moderatorja e njohur, Alketa Vejsiu, si rrallë herë ka folur për bashkëshortin e saj, ndërsa ka treguar edhe se si nisi historia e tyre e

Në fillim të marsit, Katy Perry dha lajmin e shtatzënisë në mënyrën më origjinale.

Këngëtarja e njohur Pink ka treguar është prekur nga koronavirusi. 

Pas kthimit nga Amerika, këngëtari Robert Berisha qëndroi 14 ditë në izolim në Qendrën e Studentëve në Prishtinë, si rrjedhojë e masës së

Oprah Winfrey, moderatorja e famshme amerikane, ka deklaruar se do të dhurojë 10 milionë dollarë për të mbështetur njerëzit dhe qytetet n

Leonardo DiCaprio do të ndihmojë në nismën e Fondit të Ushqimit të Amerikës, i cili tashmë ka mbledhur 12 milionë dollarë për të ndihmuar