Për t'u dukur si Jennifer Lopez, Luana Vjollca bën shpenzimet marramendëse

31/10/2020 - 21:38

Moderatorja e njohur, Luana Vjollca në këtë Halloween ka vendosur të vishet si Jennifer Lopez.

Luana zgjodhi pikërisht fustanin që diva JLo veshi për një ndër daljet e saj më të komentuara të vitit që lamë pas, në pasarelën e firmës më të njohur në botë Versace.

Por, a e dini sa ka kushtuar fustani i saj? Faqja në Instagram Shqip Closet, ka publikuar edhe çmimin marramendës që bukuroshja ka shpenzuar për look-un.

Luana ka veshur fustanin e markës Versace, që kushton plotë 10,000€ dhe këpucët €650. Epo, sigurisht të dukesh si JLo kërkon punë dhe para... 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Moderatorja e njohur e emisionit investigativ "Boom" në RTV Ora, Fiori Dardha është infektuar me Covid-19.

Këngëtarja e njohur, Rihanna i ka lënë të gjithë pa fjalë me fotot e fundit ku ka pozuar me të brendshme festive.

Me rastin e ditës botërore kundër HIV/AIDS, këngëtarja Madonna ka kujtuar në rrjete sociale një fjalim të vjetër që ka mbajtur në vitin 1

Rita Ora ka nisur një hetim për të zbuluar se kush e spiunoi për festën e saj të 30-vjetorit të ditëlindjes.

Zbulohen detaje të reja rreth vdekjes së legjendës argjentinase Diego Armando Maradona.

Moderatorja Dojna Mema prezantoi këtë vit koncertin virtual që u mbajt me rastin e "Natës së Bardhë" më 29 nëntor, ku artistët u ngjitën

Gjatë karantinës që nisi në muajin mars në mbarë botën, njerëzit ia kanë ndier shumë mungesën berberëve dhe parukiereve, të cilët për mua

Pas publikimit të lajmit të organizimit të festës së 30-vjetorit të Rita Orës me shumë miq në një kohë kur bota mbarë po vuan për shkak t