Tuna Sejdiu viziton Durrësin: Nuk e përshkruaj dot dhimbjen

30/11/2019 - 14:17

Këngëtarja Tuna Sejdiu iu është bashkuar ndihmave humanitare për të ndihmuar familjet e prekura nga tërmeti i fuqishëm që goditi vendin tonë të martën

Ajo gjithashtu ka qenë e pranishme edhe në një konferencë për media, së bashku me Kryqin e Kuq të Maqedonisë së Veriut dhe “Park Hospitality Group”.

Përmes një postimi në Instastory, Tuna ka treguar se ka vizituar Durrësin, ndërsa shkruan se nuk gjen dot fjalët për të përshkruar situatën aty dhe dhimbjen që ajo ndjen.

“Nuk kam fjale ta përshkruaj ketë dhimbje. Zoti e bëftë mirë. Lutem për ju. Lutem për të gjithë NE”, shkruan Tuna. 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Adi Krasta rikthehet sërish në ekran. Këtë herë jo më në Shqipëri, por në një television në Kosovë.

Teksa iu përgjigjet pytjeve të fansave në Instagram, moderatorja Nevina Shtylla ka zbuluar planet e së ardhmes.

Këngëtarja e njohur, Soni Malaj është mjaft aktive me postimet e saj në rrjetet sociale ku vazhdimisht poston foto nga përditshmëria apo

Këngëtarja Ingrit Gjoni është rikthyer pas në kohë duke risjellë në vëmendje fillimet e karrierës së saj.

Pasditen e djeshme në emisionin “Ftesë në 5” ishte e ftuar modelja Klaudia Kalia, ku foli për jetën e saj dhe angazhimet që lidhen me mod

Kantautorja e njohur amerikane Taylor Swift është shpallur si këngëtarja më e paguara në botë për vitin 2019 sipas revistës ‘Forbes’.

Tani që nuk është në politikën aktive, duket se ish-kryetarja e Kuvendit të Shqipërisë, Jozefina Topalli, ka më shumë kohë për të kaluar

Për herë të parë Brad Pitt iu është adresuar jetës së tij private.

Pak kohë më parë Robert Berisha habiti të gjithë kur me anë të një postimi në rrjetet sociale njoftonte se ai dhe Nora ishin ndarë.

Këngëtarja Rovena Dilo mori pjesë këtë vit në “Festivalin e Këngës Magjike” në një bashkëpunim me Hit Man dhe Rolla.