Portali "DurrësLajm" kërkon të punësojë një gazetar/e për web, të interesuarit të dërgojnë CV-në në adresën e email: [email protected]

Turjan Hysko: Mezi pres të bëhem baba, kam pak frikë kur shoh goditjet te barku Orindës

12/04/2021 - 22:39

Turjan Hysko do të bëhet baba së shpejti. Këtë lajm e ka dhënë vetë Hysko dhe bashkëshortja e tij, Orinda Huta disa ditë më parë ku treguan famlijes së tyre do t'i shtohet një vajzë.

I ftuar sot në emisionin "Në kurthin e Piter Pan" në Tv Klan, drejtuesi i spektaklit "Klanifornia" ka treguar se si ndihet tani që e di që do të baba.

"Në fakt nuk e di si mund ta shpreh si ndjesi, mendoja që kam qenë gati gjithë jetën për tu bërë baba. Kam pak frikë kur shikon ato goditjet tek barku Orindës. Me shpresën e Zotit shpresoj që gjithçka të shkoj mirë. Që do dhurojë shumë dashuri kjo është e sigurt, se sa i mirë do jem nuk e di", tha Turi.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Fituesi i dyfishtë i Oskarit Robert De Niro ka kaluar javët e fundit duke filmuar filmin e ri "Killers of The Flower Moon"  ku plagosi kë

Nuk ka më dyshime, Rita Ora dhe regjisori i famshëm Taika Waititi janë bashkë.

Adrola Dushi dhe Xhesika Berberi prej shumë vitesh janë mikesha të ngushta.

Princi Harry e përshkroi jetën mbretërore si një përzierje midis filmit “Truman Show” dhe kopshtit zoologjik, në një intervistë me Dax Sh

Reperi, Don Xhoni ka publikuar projektin e tij më të ri, një këngë “diss” për të gjithë kolegët e tjerë që nuk e kanë mbështetur në filli

Vajza e Nora Istrefit dhe Robert Berishës, Renee, është bërë një zonjushë e vogël që na habit gjithmonë e më shumë në rrjete sociale.

Këngëtarja Lori Kaçka ka folur së fundmi për një ndër periudhat më të vështira të jetës së saj.

Fotoja e publikuar një ditë më parë nga Fiori Dardha i bëri të gjithë të dyshonin se moderatorja është shtatzënë për herë të dytë.

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj janë një ndër çiftet më të pëlqyer nga publiku shqiptar.