Portali "DurrësLajm" kërkon të punësojë një gazetar/e për web, të interesuarit të dërgojnë CV-në në adresën e email: [email protected]

U akuzua për ngacmim seksual, reagon aktori Noel Clarke

02/05/2021 - 22:13

Aktori Noel Clarke, së fundmi ka thyer heshtjen pas akuzave nga 20 femra për ngacmim seksual.

Përmes një deklarate për shtyp, Noel mohoi të ketë ndodhur dicka e tillë megjithatë u shpreh se do të kërkonte ndihmë profesionale për të ndryshuar në të mirë.

"Raportet e fundit, megjithatë, ma kanë bërë të qartë se disa nga veprimet e mia kanë prekur njerëzit në mënyra që unë nuk i kisha ndërmend. Për ata individë, më vjen keq. Unë do të kërkoj ndihmë profesionale për të edukuar veten dhe për të ndryshuar për mirë", deklaroi aktori.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Aktori Liam Hemsworth është gati që të martohet me partneren e tij, modelen Gabriella Brooks.

Para 20 vjetësh, Bill Gates njoftoi se do të jepte dorëheqjen si CEO i kompanisë gjigande që ai themeloi me Paul Allen në 1975.

Muzika, jeta e natës dhe koncertet pësuan një goditje të fortë gjatë vitit 2020 për shkak të pandemisë së koronavirusit.

Ylli i muzikës pop Bebe Rexha ka zbuluar se e konsideron seksualitetin e saj “fluid”, dhe në një intervistë të re me Gay Times botuar të

Regjisori Eduart Grishaj dhe moderatorja Arbana Osmani, një nga çiftet e pëlqyera nga publiku shqiptar sot festojnë ditën e lindjes.

Më 26 dhe 27 maj do të zhvillohen netët gjysmëfinale të festivalit "Kënga Magjike 2021", ndërsa finalja do të jetë më 29 maj.

Seriali “La Casa De Papel” është një ndër më të preferuarit dhe të suksesshmit kohët e fundit.

Së fundmi, këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha ka promovuar albumin që do të dalë së shpejti, si dhe ka postuar disa foto k

Rita Ora guxon me stilin dhe ajo kurrë nuk ka pasur frikë ta tregojë këtë.