Portali "DurrësLajm" kërkon të punësojë një gazetar/e për web, të interesuarit të dërgojnë CV-në në adresën e email: [email protected]

U diskutua për largimin e papritur nga "Portokalli", Eneda Tarifa sqaron arsyen

25/02/2021 - 11:39

Këngëtarja Eneda Tarifa njoftoi javën e kaluar se nuk do të jetë më pjesë e emisionit të humorit "Portokalli".

Përmes një postimi në Instagram, ajo tha se rrugëtimi në spektaklin e humorit përfundoi dhe se është momenti të sjellë në jetë projektet e saj.

Së fundmi, Eneda është përgjigjur sërish në një intervistë për “Live from Tirana” ku ka thënë se:

"Jo nuk do të jem më pjesë e saj, për shkak të projekteve të reja që kam. Janë projekte personale që do të kem gjatë këtij viti dhe që shpresoj t’i realizoj. Kjo është arsyeja që nuk do jem… gjithashtu do të shijoj edhe pak qetësinë."

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Aktori Çun Lajçi teksa njoftoi se ishte prekur nga COVID-19, bëri me dije se paratë e kursyera për 8 muaj me radhë për të blerë telefonin

Anxhela Peristeri është përfaqësuesja e Shqipërisë për këtë vit në “Eurovision” me këngën "Karma", të cilën ka vendosur ta mbajë në gjuhë

Moderatorja Arbana Osmani ka publikuar së fundmi në InstaStory një foto ku shfaqet 10 ditë pas lindjes së djalit të dytë, Diellit ku treg

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha është treguar gjithmonë e hapur me fansat sa i përket problemeve të saj me shëndetin me

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Klevis Balliu është bërë baba për herë të parë.

Loredana Zefi prej vitesh jeton dhe vepron mes Zvicrës e Gjermanisë dhe thuajse të gjitha projektet muzikore deri më tani i ka publikuar

Moderatorja tërheqëse e sportit, Hygerta Sako e pyetur në emisionin “Live From Tirana” në lidhje me vajzën dhe planet për të ardhmen ësht

Ylli i "Keeping Up With the Kardashians" është zyrtarisht miliarderja më e re në botë dhe për ta festuar këtë ajo ka udhëtuar drejt Kalif

Supermodelja Irina Shayk nuk i la shumë vend imagjinatës me imazhet e fundit që ndau me ndjekësit e saj në Instagram. 

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa ka uruar publikisht presidenten e sapozgjedhur të Kosovës, Vjosa Osmani.