U martua për herë të pestë, Pamela Anderson poston foto me bashkëshortin

27/01/2020 - 18:47

Pamela Anderson ka publikuar fotografitë e para me bashkëshortin, Jon Peters, me të cilin bëri një ceremoni sekrete në fillim të kësaj jave. Bukuroshja bionde rrezaton teksa shfaqet kokë me kokë me 74-vjeçarin, i cili mbante syze dielli dhe nuk buzëqesh.

Dyshja ka një histori të veçantë, pasi ata kanë qenë të lidhur 30 vite më parë. Madje Peters në atë kohë i propozoi për martesë aktores së famshme, por ajo e refuzoi.

“Çifti i lumtur”, shkruan 52-vjeçarja krahas fotos, duke vendosur edhe emoji zemre.

Gjithashtu Pamela ka postuar edhe një imazh të vitit 1989, në kohën kur kanë qenë të dashuruar. Krahas kësaj foto ajo shkruan e lumtur: “Pamela Peters”.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Vitin e kaluar, pasi Roberti u nda nga Nora, u përfol se ai kishte nisur një lidhje të re me një modelen Xhesika Kadiu.

Lart e poshtë po flitet se prej disa kohësh, bukuroshja shqiptare Adrola Dushi, po shijon një romancë të re, të cilën ka preferuar ta mba

Ka eksperimentuar shumë dhe ekrani duket se është një pjesë e pandarë e Eva Muratit, pasi ka nisur fillimisht me spotet publicitare të nd

Ish-regjisori i filmave, Harvey Weinstein është shtruar në spital pasi raportohet se ka ndjerë dhimbje në gjoks pak pasi u dënua me burg

Para disa ditësh, Ledri Vula publikoi projektin më të ri muzikor të titulluar "Prej inati", një këngë shumë ritmtike, e cila menjëherë pa

Rreth 20 mijë fansa të yllit të basketbollit Kobe Bryant morën pjesë dje në homazhet në nderim të tij dhe vajzës 13-vjeçare, Gianna në "S

Beyonce mori pjesë dje në homazhet për mikun e saj të ndjerë Kobe Bryant duke performuar këngën e tij të preferuar XO, në memorialin publ

Aktori Tom Cruise është “ngujuar” në hotelin luksoz “Gritti Palace” të Venecias. 

Ndërkohë që Princi Harry dhe Meghan Markle ende janë duke u përpjekur që të gjejnë mënyrën e duhur për t’u larguar tërësisht nga jeta mbr

Supermodelja Gigi Hadid dhe këngëtari  Zayn Malik u rikthyen sërish bashkë pas ndarjes që zgjati pak më shumë se dy vite.