“U zhvesha sepse ishin të gjithë topless”, balerina shqiptare tregon aventurën e saj në Spanjë

28/05/2020 - 11:33

Ka kalur më tepër se një vit që nga publikimi i fotove topless, të balerinës së mirënjohur Isida Mollaymeri, dhe sërish vazhdojnë të komentohen. Komentin e fundit për këtë temë e dha vetë balerina në emisionin "Glamour Zone", ku u shpreh se fotot nuk i postoi për famë apo për të tërhequr vëmendje.

"Ndoshta tërhoqi vëmendje sepse unë s’kam nxjerrë asnjëherë foto të tilla. Përpara 2 vitesh isha në Spanjë me mikeshën time Agnesa Vuthaj dhe në momentin qe shkuam atje ishin të gjithë (topless), nuk është se ishim vetëm ne. Në ate moment u ndjeva shumë e lirë, dhe për here të parë nuk më interesonte kush ishte rrotull. U bëra njish me të tjerët dhe thash: Pse jo, të mos publikoj një foto ta kem kujtim". 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë një nga çiftet më të përfolura të momentit, për faktin se kanë luajtur me idenë që janë më shumë koleg

Olti Curri ka thënë dy fjalë për këngët e reja shqiptare që po publikohen këtë sezon vere!

Romanca mes këngëtares Jonida Maliqi dhe aktorit Romeo Veshaj është në qendër të vëmendjes së mediave rozë.

Jada Pinkett Smith ka pranuar që ka qenë e lidhur me këngëtarin August Alsina, ndërsa ishte e martuar me Will Smith.

Aktorja gjermano-turke Meryem Uzerli mori një famë të madhe me rolin e saj si “Hyrrem” në serialin “Sulejmani i madhërishëm”, serial hist

Ditën e djeshme këngëtari shumë i dashur për publikun Ledri Vula festoi ditëlindjen.

Rudina Magjistari ka eksperimentuar rrallëherë me ‘look-un’ e saj duke u shfaqur përherë në ekran me pamjen e saj me flokët biondë.

Aktori i Hollywood Johnny Depp ka marrë hak sot në mbyllje të seancës së katërt të gjyqit duke thënë se ish-gruaja e tij pinte dy shishe

Pas shumë vitesh në ekranin e Top Channel, duket se moderatorja e programit "Portokalli", Xhemi Shehu ka dhënë dorëheqjen.

Me një foto nga momentet e tyre romantike, Sara Hoxha i ka dedikuar një urim të ëmbël partnerit të saj, Ledri Vula i cili sot feston ditë