Vajza e Majlinda Bregut feston ditëlindjen, ish-deputetja: Je shumë më shumë se sa ajo që sheh në selfie

29/09/2020 - 14:06

Vajza e Majlinda Bregut, Kejda tashmë është kthyer në një nga vajzat më të komentuara të showbizit shqiptar. Ditën e sotme Kejda feston sot 22-vjetorin e lindjes dhe nuk mund të mungonte urimi i nënës së saj.

Ish-ministrja e Integrimit publikoi një foto përpara pasqyrës së bashku me të bijën, ku Kejda shfaqet duke bërë selfie.

Në urimin për ditëlindje, Bregu i jep mesazhin se “është shumë më shumë se sa ajo që sheh në selfie”.

“Je shumë më shumë se sa ajo që sheh në selfie. Dhe ti e di këtë. Është zemra jote prej ari dhe vetëironia që të bën të bukur. Gëzuar Ditëlindjen Kejda”, shkruan Majlinda Bregu në Instagram.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtarja e njohur, Beyonce ka pozuar për numrin e muajit dhjetor të “British Vogue”.

Princ Leka dhe Elia Zaharia u bënë u bënë prindër të një vajze më 22 tetor, të cilën vendosën ta quajnë Geraldina.

Aktorja e njohur hollivudiane, Scarlett Johansson është martuar në fshehtësi me të fejuarin e saj Colin Jost.

Kim Kardashian, mbushi 40-vjeç disa ditë më parë, ndërsa festa e saj ishte kryefjala e të gjitha mediave.

Xhevdet Ferri u nda nga jeta në moshën 59-vjeçare më 16 janar të këtij viti.

Legjenda e muzikës, Elton John teksa ka folur në një videolive me këngëtaren me origjinë shqiptare, Dua Lipa, e ka komplimentuar atë publ

Dhjetë ditë më parë, moderatorja Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj  u bënë prindër të një djali të cilin e pagëzuan me emrin Die

Nuk është thashethem, ka një njeri të ri në jetën e Adele.

Gwen Stefani i ka thënë “Po” propozimit për martesë të Blake Shelton, pas 5 vitesh së bashku.

Aktori i njohur i humorit, Agron Llakaj ka zbuluar ditën e sotme se ai dhe bashkëshortja e tij, Konstandina më në fund e kanë fituar bete