Vrasja e biznesmenit nga i ati, Stresi dedikim prekës për Krasniqin: Do shihemi në botën tjetër

28/01/2021 - 11:23

Reperi i njohur shqiptar, Stresi ka bërë një dedikim prekës për biznesmenin e ri nga Kosova, Albert Krasniqi, i cili u vra dje me armë nga i ati.

Përmes një postimi në rrjete sociale, i prekur nga ngjarja e rëndë, Arkimedi shkruan:

"Kush te ka njoft tka dasht, me deshte dhe te deshta Albert! Kjo bote është e flliqt shihemi ne boten tjetër. Zoti Është i Madh".

Albert Krasniqi nuk ishte emër i panjohur, pasi pesë vite më parë u arrestuar si i përfshirë në konfliktin mes grupeve rivale të Hip Popit "OTR" dhe "Babastars", ku gjatë një përleshjeje fizike në Prishtinë, ai qëlloi me armë mbi këngëtarin e njohur Noizy.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Irkenc Hyka është një ndër personazhet më të pëlqyer dhe baladat e tij kanë rrëmbyer vëmendjen, duke u kthyer menjëherë në hite.

Kisha ortodoske e Qipros ka bërë thirrje për tërheqjen e këngës zyrtare përfaqësuese të vendit në Eurovizion, duke thënë se promovon adhu

Moderatorja Dojna Mema dhe këngëtari Vlashent Sata janë padyshim një ndër çiftet më të përfolur në mediat rozë.

Çifti i njohur reperi Gjiko dhe moderatorja Elita Rudi janë bërë prindër për herë të dytë.

Parukieri i Kim Kardashian fotografoi momentin epik kur Kim po flinte dhe e postoi në rrjetet sociale.

Moderatori i emisionit "Gjoni Black", Meriton Mjekiqi mbrëmjen e 2 marsit është arrestuar në Prishtinë.

Aktorja Gal Gadot pritet të bëhet nënë për herë të tretë.

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Dafina Zeqiri, ka bërë të ditur se gjatë i është nënshtruar një operimi në gju.

Këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj iu nënshtrua ditën e sotme testit për koronavirus.

Pak javë më parë, Çiljeta Xhilaga humbi të atin pas një beteje të gjatë me koronavirusin.