William e Kate pushime me fëmijët në fshat

26/02/2020 - 22:38

Pas javëve të tëra impenjime për shkak të Megxit, më në fund princi William dhe Kate Middleton kanë marrë disa ditë pushime me fëmijët e tyre. Sipas asaj që raportojnë mediat angleze, dukët e Cambridge kanë përfituar nga pushimet shkollore të George dhe Charlotte dhe i kanë çuar fëmijët e tyre në fshat, për të parë qengjat.

Louis duket se është një i apasionuar pas traktorëve. Të gjithë kanë kaluar disa ditë në Norfolk.

William e mendon njësoj si bashkëshortja e tij Kate, që në një intervistë kishte thënë se donte për fëmijët e saj një stil jetë fshati.

Middleton kishte bërë elozhe për rolin e gjyshes së saj, që i kishte kushtuar pjesën më të madhe të kohës, asaj vëllait dhe motrës, duke i mësuar kopshtari. Të njëjta eksperienca ajo donte edhe për fëmijët e saj .

‘Louis i do shumë traktorët’ ka zbuluar princi William, duke shtuar që fëmijët kanë asistuar në lindjen e një qengji: George u kënaq shumë, Charlotte ishte më e hutuar, por të dy i kanë dhënë për të ngrënë qengjit”.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Gazetarja Anila Basha është bërë nënë për herë të parë. Ajo ka sjellë në jetë djalin e saj, Aris.

Kompozitori i njohur, Kledi Bahiti ka festuar ditëlindjet dhe urimet për të kanë qenë të shumta nga miq dhe familjarë.

Zaimina Vasjari në këto ditë karantine ka disa këshilla për femrat.

E kanë bërë një gjest shumë human kundrejt atyre që këto ditë janë lodhur shumë.

Këngëtarja Rezarta Shkurta njihet nga të gjithë për këngët e saj dhe si një biznesmene e suksesshme, por edhe për lidhjen e saj me nipin

Kjo ditëlindje për Fifin ishte ndryshe nga gjithë të tjerat sepse nuk mund të ishte pranë njerëzve të saj më të dashur, për shkak të izol

Këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu, edhe pse vitet ka shtuar shumë kilogramë, ai shprehet se gjatë këtyre ditëve të karantinës, si pasoj

Moderatorja e njohur, Alketa Vejsiu, si rrallë herë ka folur për bashkëshortin e saj, ndërsa ka treguar edhe se si nisi historia e tyre e

Në fillim të marsit, Katy Perry dha lajmin e shtatzënisë në mënyrën më origjinale.

Këngëtarja e njohur Pink ka treguar është prekur nga koronavirusi.