Xhemi Shehu largohet nga Top Channel

10/07/2020 - 16:21

Pas shumë vitesh në ekranin e Top Channel, duket se moderatorja e programit "Portokalli", Xhemi Shehu ka dhënë dorëheqjen.

Burime të brendshme dhe të sigurta thonë për Anabel.al se Xhemi është larguar nga ky televizion.

Ndonëse nuk ka asnjë reagim nga vetë moderatorja, burimet thonë se kontrata është ndërprerë dhe Xhemi ka firmosuar dorëheqjen.

Ky lajm vjen pak kohë pas atij se e gjithë “Portokallia” do transferohet në një tjetër televizion, bashkë me regjisorin Altin Basha.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Disa kohë më parë, modelja Xhesika Kadiu përmes një postimi në “Instagram”, ka treguar se ka qenë në një lidhje dashurie me Robert Berish

Jeta private e personazheve të njohur është çdo herë në vëmendje të mediave e rrjeteve sociale.

Pak ditë më parë, këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha tregoi se ndodhet në gjendje jo të mirë shëndetësore për shkak se vua

Moderatorja e njohur, Fjoralba Ponari, ka publikuar së fundmi një video ku shfaqet mjaft e kuruar dhe elegante.

Aktori i njohur i humorit, Agron Llakaj ka dhënë lajmin e hidhur për ndarjen nga jeta të personit të shtrenjtë në familje.

Me 10 çmime Grammy, një rekord 29 çmime Amerikane të Muzikës dhe pesë hite nr.1 në Billboard Hot 100, karriera e Taylor Swift ka parë një

George dhe Amal Clooney dhuruan 100 mijë dollarë për organizatat bamirëse me bazë në Liban.

Moderatorja dhe këngëtarja Rozana Radi ka një mesazh për gjithë ata që e komentuan për peshën.

Arnold Schwarzenegger ka festuar 73-vjetorin dhe ka mbledhur pothuajse të gjithë familjen për një festë të vogël.